Кран
Кран Depositphotos

Окупанти вводять новий графік подачі води в Сімферополі

Читайте по-русски
Вже за кілька днів окупаційна влада обіцяє мешканцям міста подавати каламутну й неякісну воду і попереджає про зриви графіка

Від 24 квітня в окупованому Сімферополі подаватимуть лише холодну воду – з шостої ранку до опівночі. Про це повідомило "Радіо Свобода".

За словами представників окупаційної влади Криму, 22-23 квітня у Сімферополі мають запустити водопостачання за новим графіком: з 24 квітня місто перейде на подачу води з шостої ранку до опівночі, без гарячого водопостачання.

Представники окупаційної влади стверджують, що за таким графіком води на півострові може вистачити до кінця 2021 року.

Водночас так звана "влада" півострова стверджує, що запуск чергових свердловин на Бештерек-Зуйському водозаборі дасть змогу подавати в Симферопіль 110 тисяч кубометрів води на добу.

Нагадаємо, що Росія анексувала Крим у 2014 році. На той час близько 85% прісної води поставлялося на півострів з материкової України Північно-Кримським каналом. Навесні того ж року Україна встановила на початку цього каналу загороджувальну дамбу, припинивши таким чином подачу води на півострів.

Відтоді Крим має серйозні проблеми з прісною водою. У Росії розглядали кілька способів налагодити водопостачання на півострів, однак жоден з них в результаті поки не був реалізований.

На початку квітня міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков заявив, що Україна може почати поставки питної води в анексований Росією Крим у разі, якщо міжнародні організації заявлять про загрозу гуманітарної катастрофи для українських громадян, які проживають на півострові, і організувати гуманітарні конвої з питною водою.

 

Попередній матеріал
Для "хитро зроблених" Мінфін готує податкові зміни – Марченко
Наступний матеріал
Скандал з підривом складів у Чехії – 18 причетних дипломатів РФ залишили країну
Loading...