курс на НАТО і ЄС
курс на НАТО і ЄС 5 канал

Депутати сьогодні розглянуть законопроект щодо імпічменту: що на порядку денному

Читайте по-русски
При цьому до порядку денного депутати планують включити два окремі законопроекти про імпічмент, один із яких подав президент Володимир Зеленський

Верховна Рада у вівторок, 4 червня, розгляне у другому читанні законопроект про Тимчасові слідчі комісії, яким також передбачена процедура імпічменту президента.

При цьому, до порядку денного депутати планують включити два окремі законопроекти про імпічмент, один із яких зареєстрував президент Володимир Зеленський, пише "Дзеркало тижня".

У першу чергу, Рада має дорозглянути три законопроекти про сільськогосподарську кооперацію та ухвалити один із документів за основу. Після цього парламентарі повинні розглянути кілька законодавчих ініціатив щодо забезпечення дорожнього руху.

Планується включити до порядку денного законопроект №10318 "Про внесення змін до статті 9-1 Закону України "Про альтернативні джерела енергії" та "Прикінцевих та перехідних положень" Закону України "Про ринок електричної енергії", яким передбачено відтермінування запуску ринку електричної енергії до 1 жовтня, та два альтернативних йому.

Крім того, до порядку денного можуть включити ще один президентський законопроект "Про внесення змін до Закону України "Про вибори народних депутатів України" щодо забезпечення виборчих прав військовослужбовців", який Зеленський визначив як невідкладний.

Після цього депутати планують розглянути в другому читанні законопроект про створення Тимчасових слідчих груп, який депутати зареєстрували ще в 2014 році. У першому читанні документ ухвалили 25 квітня 2019 року, а проголосувати за нього вцілому парламентарі мають 6 червня. Сьогодні ж планується розглянути внесені до документу поправки.

Наприкінці засідання Верховна Рада розгляне проекти постанов про перейменування населених пунктів Івано-Франківської, Волинської, Вінницької, Київської, Львівської, Полтавської та Харківської областей.

Як інформував 5.ua, під час брифінгу представник президента у ВР Руслан Стефанчук заявив, що глава держави Володимир Зеленський подав до Верховної Ради проект закону про особливу процедуру відсторонення президента від влади.

Трансляцію засідання Верховної Ради "5 канал" показує наживо:

 

Попередній матеріал
Справа Крисіна щодо катування майданівців: стало відомо, коли суд розгляне докази
Наступний матеріал
Відродити село та розвивати агротуризм: ентузіаст організував козячу ферму на Тернопільщині – сюжет
Loading...

Пленарне засідання Верховної Ради – завершено

Погоджувальне засідання Верховної Ради – відео

Перший з'їзд партії "Європейська солідарність": основні заяви та меседжі – включення

Стенограму зустрічі лідерів фракцій із Зеленським долучать до подання про розпуск ВР

Передвиборчий штаб партії Смешка очолив Гордон

Пленарне засідання ВР, на якому відбувається "Година запитань до уряду" – трансляція