Голова КСУ Олександр Тупицький
Голова КСУ Олександр Тупицький Конституційний суд України

ДБР оголосило підозру голові КСУ Тупицькому

  Читайте по-русски
  У ДБР зазначають, що голова КСУ імітує невручення та ненабуття статусу підозрюваного

  Слідчі ДБР за погодженням в.о. генпрокурора повідомили про підозру голові КСУ Олександру Тупицькому у вчиненні кримінальних правопорушень проти правосуддя. Про це повідомляє пресслужба ДБР.

  Тупицькому інкримінують завідомо неправдиві показання, поєднані зі штучним створенням доказів захисту, підкуп свідка з метою відмови від дачі показань.

  Так, у ДБР зазначили, що Тупицький, попри Конституцію та положення КПК, відвідує робоче місце, а також перешкоджає встановленню істини в кримінальному провадженні, наданню його підлеглими документів на запити органу досудового розслідування та явці осіб за повістками слідчого.

  Також Тупицький імітує невручення йому повідомлення про підозру та ненабуття статусу підозрюваного, відвідуючи робоче місце.

  "Секретаріат КСУ фактично перетворено на юридичну фірму його голови, оскільки останній готує, друкує, реєструє, відправляє документи для голови суду, які не мають жодного відношення до конституційного судочинства, а лише пов'язані з його участю в кримінальному провадженні", – сказано в повідомленні.

  Зазначається, що слідчими Державного бюро розслідувань вживаються вичерпні заходи для забезпечення виконання указу президента України про відсторонення судді Конституційного Суду та його голови. Також він не має права перебувати в приміщенні даного суду.

  "Іншим чином, ніж шляхом відсторонення від посади судді КСУ й одночасно його голови, неможливо запобігти ризикам впливу останнього на інших свідків у цьому кримінальному провадженні – співробітників КСУ, перешкоджання наданню ними документів на запит слідчого, явки на допит тощо", – сказано в повідомленні.

  Нагадаємо, сьогодні співробітники Управління державної охорони не пропускали голову Конституційного Суду України Олександра Тупицького на територію КСУ

  Попередній матеріал
  ДБР встановлює, чи перевищив службові повноваження поліцейський, який застрелив чоловіка в Маріуполі
  Наступний матеріал
  Стамбул накрив снігопад: дороги не встигають розчищати, довелося скасовувати рейси – відео
  Loading...

  Відпочинок голови КСУ в Дубаї коштує 240 тисяч – пресслужба суду

  Голова КСУ Тупицький орендував в Еміратах королівську віллу за понад 300 тис. грн на добу – ЗМІ

  Омбудсменка Денісова просить КСУ скасувати медичну реформу Супрун

  "Мене вигнали з єдиного житла": суддя КСУ Ігор Сліденко про тиск з боку ОП та еміграцію

  Збори суддів КСУ: як це відбувалося та які рішення ухвалили – сюжет

  На зборах суддів КСУ не мовилося про усунення Тупицького