Олексій Гончаренко
Олексій Гончаренко www.youtube.com

"Дати булаву 17 травня": Гончаренко запропонував ранішу дату інавгурації Зеленського

Читайте по-русски
Народний депутат пояснив, кому насправді вигідно затягування інавгурації і чому

За інавгурацію новообраного президента Зеленського можна проголосувати й раніше, ніж 19 травня. Про таке заявив народний депутат Олексій Гончаренко у відеозверненні на своєму відеоканалі в Youtube.

Гончаренко пояснив, що дата 27 травня, після якої президент нібито не зможе розпустити Верховну Раду, виникла з самого звернення Зеленського. Насправді ж, парламент можна розпустити й після цієї дати. 

Водночас, нардеп наголосив: "Весь текст звернення Зеленського в такому вульгарному стилі готельного аніматора є неприпустимим. Тому тепер я за 19 число голосувати не буду. Але щоб не було розмов, наче це через те, що БПП хоче затягнути інавгурацію, я вам кажу, що там є дата 20 травня, і я готовий за неї проглосувати. І більше того, я запропонував на засіданні нашої фракції дату 17 травня. Чому не 18-е травня? Тому що 18 травня – це День депортації кримськотатарського народу, і наш колега Рефат Чубаров, голова Меджлісу кримськотатарського народу, виступав і просив на таку не призначати, оскільки це буде неправильним посланням для кримськоготатарського народу... Тому, будь ласка, є дата 17 травня, 20 травня, 26 травня, тобто до 27-ого. За неї готовий голосувати. За будь-яку дату. Нехай уже отримає свою булаву і розпочне щось робити, а не лише записувати відеозвернення з текстами, які не прикрашають президента країни".

Крім того, Гончаренко порадив "слідкувати за руками" під час голосування. "Дивіться, як буде голосувати БПП і як будуть голосувати інші політичні сили, які дійсно не хочуть (парламентських – ред.) виборів. Оскільки у декого взагалі немає жодного рейтингу, а у декого він є, але замаленький, оскільки Зеленський забирає їхні голоси. Перетину з нашими голосами у Зеленського немає. Хто був за Порошенка, ми свої відомі 25% набрали. Хто був проти – проголосували за Зеленського з його 73%. І от вони боряться за ці 73%, але хочуть зробити, нібито це БПП винуватці", – пояснив нардеп.

Нагадаємо, раніше у Зеленського пояснили, чому наполягають на інавгурації саме 19 травня.

Попередній матеріал
Засідання Кабінету Міністрів – відео
Наступний матеріал
У Ватутіному закривають відділення лікарні: містяни пікетують, влада розводить руками
Loading...

У Зеленського пояснили, чому наполягають на інавгурації саме 19 травня

Мова ультиматумів не працює: на погоджувальній раді обговорили дату інавгурації – до чого дійшли

"Хоча б у чомусь продемонстрував власну позицію": на Банковій відповіли Зеленському

Зеленський звернувся до Верховної Ради і розкритикував Порошенка – відео

В'ятрович назвав 19 травня "вкрай невдалою" датою для інавгурації

Зеленський написав Парубію щодо інавгурації – на якій даті наполягає