Петро Порошенко
Петро Порошенко Facebook / Петро Порошенко

Порошенко заявив, що зацікавлений у якнайшвидшій інавгурації Зеленського

Читайте по-русски
Натомість уже завтра депутати візьмуться розглядати постанови щодо інавгурації новообраного президента України

Чинний Президент України Петро Порошенко зацікавлений у якнайшвидшій інавгурації Володимира Зеленського. Про це повідомляє прес-служба українського лідера.

"Сьогодні м'яч на полі парламенту. Я зацікавлений у тому, щоб парламент якомога швидше визначився з датою інавгурації. І з мого боку буде тільки підтримка щодо швидкого вступу пана Зеленського на посаду", – зазначив Порошенко.

Він також прокоментував імовірні дострокові парламентські вибори в Україні.

"З одного боку, політик має бути завжди готовий до виборів. Я тут не бачу жодної проблеми. З іншого боку, демократія – це процедура. І все має бути з дотриманням конституційної та законодавчої процедури. Сьогодні потрібно, щоб парламент у межах Конституції та законодавства знайшов те рішення, яке влаштувало б і український народ, і обраного президента, і забезпечило захист демократії та конституційного процесу", – додав Порошенко.

Натомість уже завтра депутати зберуться на засідання комітету знову – візьмуться розглядати постанови щодо інавгурації новообраного президента України. Розпочнуть о 15:00. Про це заявив перший заступник голови комітету. За словами Павла Пинзеника, нині в парламенті зареєстрували кілька документів із пропозиціями дати складання присяги.

"Як мені повідомили з апарату Верховної Ради, але ще ці документи не дійшли. Є навіть законопроект постанови за авторством нардепа Курінного про проведення 17 числа, є 19 число, є 20 число – інших дат наразі нема. Вчора на засіданні фракції говорили про те, що "Народний фронт" внесе законопроект постанови про призначення дати інавгурації на 28 число – про це сказав заступник голови фракції Тетерук, але я знаю наразі не більше, ніж ви. Я не знаю, чи зареєстрована така постанова, я так розумію, що наразі ще ні. В середу регламентний комітет збереться. Я вважаю, що було б логічним у четвер це питання зняти, тому що воно набуває вже надто великого резонансу", – наголосив Пинзеник. 

Попередній матеріал
Фундамент дав тріщину: TAEK знайшла дефекти в конструкціях першої турецької АЕС, яку будують росіяни
Наступний матеріал
Російські паспорти в ОРДЛО: Естонія пропонує розширити санкції проти РФ
Loading...

Голови фракцій ВР обговорюють дату інавгурації президента – які варіанти підтримують

Зареєстровано 5 постанов щодо дати інавгурації Зеленського: між якими днями обирають

Інавгурація Зеленського: як призначатимуть дату, якщо парламент не дійде згоди

В'ятрович назвав 19 травня "вкрай невдалою" датою для інавгурації

Зеленський написав Парубію щодо інавгурації – на якій даті наполягає

Зеленський: Дату інавгурації дізнаємося 14 травня на засіданні Верховної Ради