unian.ua

Чи проголосують у ВР за новий склад ЦВК до парламентських канікул – прогнози нардепів

Питання складу нового ЦВК мають розглянути вже цього четверга

В ефірі "5 каналу" народний депутат від "Батьківщини" Юрій Одарченко та народний депутат від Блоку Петра Порошенка Сергій Рудик оцінили, чи проголосують у ВР за новий склад ЦВК до парламентських канікул.

"За великим рахунком ми досягли свого. Нам вдалося домогтися розгляду питання ЦВК на четвер. Будемо сподіватися, що наші партнери, і не тільки партнери, врозумляться і перейдуть до голосування по суті", – сказав Рудик.

Він також додав, що може завадити голосування за новий склад ЦВК: "Чому є ті, хто проти розгляду 14 подань на 13 місць? Бо заміна списку і внесення нового списку однозначно призведе до затягування часу, і це однозначно буде щонайменше вересень. Тому що кожне подання – це 30 днів спецперевірки. Це норма закону, яка загальновідома, і не треба далеко ходити".

Своєю чергою, народний депутат від "Батьківщини" Юрій Одарченко так відповів на запитання, чи голосуватиме його фракція за новий склад ЦВК: "За новий склад ми будемо голосувати, але ми також вимагатимемо, щоб у ВР був представлений склад ЦВК, який відображатиме об'єктивну можливість людей обрати голову держави не під тиском, а розраховувати на неупереджений вибір ЦВК".

Зробив свій прогноз і народний депутат позафракційний Андрій Іллєнко: "Я думаю, що все-таки скоріш за все це питання буде вирішуватися у вересні. Тому що на сьогодні ключові фракції досі не можуть визначитися щодо формату майбутньої оновленої ЦВК".

Попередній матеріал
"Був уособленням незалежності": як Україна прощалася зі своїм Героєм Левком Лук'яненком
Наступний матеріал
Кулуарні суперечки: чому пропонують ввести обмеження для журналістів у Раді та як на це реагують депутати
Loading...

Встигнути до канікул: фракції ВР домовилися розглянути питання оновлення складу ЦВК

Айвазовська пояснила, чому депутати ПАРЄ заговорили про санкції щодо України

Пленарне засідання Верховної Ради – завершено

У Порошенка очікують змін до закону про новий склад ЦВК

Як питання ЦВК розсварило нардепів: за кого "за", а за кого категорично "проти"

"Батько української незалежності": пам'яті видатного Левка Лук'яненка