Андрій Богдан
Андрій Богдан 5 канал

Богдан, порушуючи закон, суміщав посади держслужби й адвокатську діяльність – "Схеми"

  Читайте по-русски
  Андрій Богдан при трьох президентах працював урядовим уповноваженим з боротьби з корупцією, заступником міністра юстиції й помічником судді, не припиняючи роботу адвокатом

  Програма розслідувань "Схеми" опублікувала матеріали, які свідчать, що чільник Офісу президента Андрій Богдан тричі обіймав державні посади, не припиняючи при цьому займатися адвокатською діяльністю всупереч закону.

  Журналісти стверджують, що Богдан при трьох президентах працював урядовим уповноваженим з боротьби з корупцією, заступником міністра юстиції й помічником судді, не припиняючи роботу адвокатом, що є порушенням закону про державну службу та антикорупційного законодавства.

  Президент України Володимир Зеленський відповідаючи на запитання кореспондента "Схем" з приводу того, як він оцінює те, що Богдан суміщав посади, він відповів: "Значить, щось було неправильно. Куди дивилася влада? А що тут оцінювати? Ви самі знаєте, як в Україні люди живуть".

  Як повідомляв 5.UA, чільник Офісу президента Андрій Богдан незаконно отримав державну охорону й номери прикриття.

  Слід зазначити, що номери на Tesla Богдана збігаються з тими, що були на автомобілі, який раніше привозив співробітників держохорони охороняти та обслуговувати весілля сина ексгенпрокурора Юрія Луценка.

  Також поруч із Богданом було помічено охоронця УДО.

  ДовідковоАндрій Богдан – український юрист, відомий як особистий адвокат одіозного олігарха Ігоря Коломойського. Богдан здійснював юридичний супровід виборчої кампанії Володимира Зеленського, був його радником з юридичних питань.

  Раніше журналісти програми "Схеми" повідомляли, що Андрій Богдан потрапляє під обмеження люстраційного закону в зв'язку з тим, що двічі обіймав посаду урядового уповноваженого з питань антикорупційної політики за часів президентства Віктора Януковича, тому не може працювати на державній службі до 2024 року. 

  Попередній матеріал
  Пентагон: Україна отримає решту допомоги від США протягом декількох тижнів
  Наступний матеріал
  В Одеській затоці зазнав аварії танкер: триває операція з порятунку екіпажу

  Допит Порошенка, справи Майдану та "ПриватБанк": у мережу злили записи прослушки з кабінету Труби – ЗМІ (оновлено)

  Богдан незаконно отримав державну охорону й номери прикриття – BIHUS.info

  Виключений із фракції "слуга" Поляков: Богдана перекосило, коли я сказав про "продаж" округів на виборах

  "Щось перегралося": власник VAB банку розповів про зустріч з Богданом

  Що пов'язує Богдана з Тимошенко і як він допоміг міноборони РФ – "Спостерігач"

  Знову поїхав відпочивати: цього разу Андрій Богдан разом із дівчиною відвідав Італію – фото