Антикорупційне бюро отримало нові докази у "газовій справі" Онищенка

  Слідчі дії проводилися у приміщеннях 11 фізичних та трьох юридичних осіб, серед яких – керівники приватних підприємств, нотаріуси, адвокати

  Вчора, 5 липня, детективи НАБУ провели обшуки в Києві та Київській області за 21 адресою, де було вилучено комп’ютерну техніку, жорсткі диски, флеш-накопичувачі, телефони та документи, що можуть містити відомості про предмет розслідування у "газовій справі" Онищенка. Про це йдеться в повідомленні прес-служби НАБУ.

  Як зазначається, наразі детективи аналізують отриману слідчу інформацію на предмет наявності доказів, а також вживають заходів щодо притягнення до відповідальності організатора злочинної схеми Онищенка.

  "Усі власники вилученого під час обшуків майна проходять у кримінальному провадженні як свідки. Більшість із них співпрацюють зі слідством та вже дали покази детективам Бюро", – йдеться в повідомленні.

  Загалом слідчі дії проводилися у приміщеннях 11 фізичних та трьох юридичних осіб, серед яких – керівники приватних підприємств, нотаріуси, адвокати. У зв’язку з тим, що до злочинної діяльності можуть бути причетними фахівці у галузі права – адвокати та нотаріуси, наявність свідоцтва про ведення адвокатської чи нотаріальної практики не є підставою для порушення законодавства і не гарантує правову недоторканність, як депутатам і суддям, наголосили в НАБУ.

  Нагадаємо, Верховна Рада дала згоду на притягнення до відповідальності, затримання та арешт Онищенка. За це проголосували 275, 265 та 263 депутати відповідно. Онищенка звинувачують у організації злочинного угруповання.

  Попередній матеріал
  Гройсман розповів кому надаватимуть субсидії, а хто платитиме повну ринкову ціну
  Наступний матеріал
  Нова форма для ЗСУ: хто розробляє український однострій

  Онищенко пояснив, чому проігнорував засідання Верховної Ради

  Лещенко: Завтра парламент ввімкне механізм кругової поруки і Онищенко уникне відповідальності

  Парубій: Рада може розглянути зняття недоторканності з Онищенко на найближчому засіданні

  Холодницький: Наразі депутат Онищенко вільний у своєму пересуванні