Нова форма для ЗСУ: хто розробляє український однострій

Українські військові незабаром одягнуть нову форму

Художник, доцент кафедри графіки ВПІ НТУУ "КПІ" Олексій Руденко в ефірі "5 каналу" розповів про роботу над новою формою для українських військових, про команду авторів проекту та особливості уніформології.

"До складу групи увійшли, окрім мене, я там виступав як головний художник, ще художники, такі як Олександр Лєжнєв, Ярослав Павлишинець; фахівці з історії – такі як кандидат історичних наук Микола Чмир. Очолював нашу групу ведучий вашого каналу Віталій Гайдукевич, який не просто там якийсь журналіст, а журналіст, який має вищу історичну освіту і взагалі має великий досвід у дослідженні військової проблематики", – зазначив він.

Напередодні Віталій Гайдукевич поділився на своїй сторінці у Facebook результатами роботи над новим "обличчям" української армії та подякував всім, хто брав участь у роботі.

Водночас, найболючішім питанням робочої групи, Олексій Руденко назвав роботу над одностроєм високомобільних десантних військ: "У нас поки що немає взаємопорозуміння з командуванням ВДВ стосовно кольору берета і так само з командуванням морської піхоти. Тому ці підрозділи якраз на парад Незалежності вийдуть в існуючих беретах." 

Нагадаємо, автори ребрендингу Збройних сил України запланували і новий демісезонний та зимовий однострій. Нову форму та знаки розрізнення розробляли рік. Представити нову форму обіцяють на День Незалежності.

Попередній матеріал
Антикорупційне бюро отримало нові докази у "газовій справі" Онищенка
Наступний матеріал
Міськрада за позбавлення екс-комуністки Александровської звання почесного громадянина, Кернес – проти

Порошенко затвердив нову форму для української армії – Бірюков

Зоря замість радянської зірки: які нові однострої і знаки розрізнення затвердив Президент

Однострій нового зразка отримають спершу сили спецпризначення та десантники - Ричкова

Донецький кравець розробив нові однострої для ЗСУ [відео]