Андрій Єрмак
Андрій Єрмак Українська правда

Андрій Єрмак розказав про плани та мрії на посаді глави ОП – подробиці першого брифінгу

Читайте по-русски
Одним з пріоритетів на посаді новий чільник Офісу Президента вважає припинення війни на Донбасі

Яка мрія нового чільника Офісу Президента? Щоб уже у жовтні цього року місцеві вибори були проведені по всій Україні. І на сході, і в Криму. В Андрія Єрмака сьогодні перший робочий день і перший брифінг на посаді. Він не обіцяє кадрових ротацій на Банковій. Хоче з усіма домовлятися. Каже, що працюватиме без інтриг. Більше про мрії Андрія Єрмака – розкаже кореспондент "5 каналу" Мирослав Солонар.

Перша гучна відставка в команді Зеленського. Андрій Богдан – на вихід. Замість нього – Андрій Єрмак. Новопризначений керівник Офісу Президента усім дав зрозуміти, що домовлятись буде абсолютно з усіма.

"І в парламенті, із суспільством. Нема нікого, з ким сьогодні не готові говорити, роз'яснюючи свою позицію", – сказав Андрій Єрмак.

Переповнений прес-центр Офісу Президента. Андрій Єрмак уже не як помічник Володимира Зеленського. Тепер прийшов на свій перший брифінг як чільник Офісу. Посада не проста, і каже про головні напрями роботи.

"Для президента України та Офісу Президента – одним з пріоритетів є і завжди буде – припинення війни на Донбасі в інтересах України", – заявив Єрмак.

Міжнародна політика. А точніше – перемови з Росією та представниками інших країн членів Нормандської четвірки.

Якщо раніше ЗМІ лише приписували Єрмаку центральну роль переговірника з Кремлем, то тепер він відповідатиме за цей напрям уже в новому статусі. Але визнає: після призначення ще не спілкувався з новим заступником глави адміністрації президента Росії Дмитром Козаком, який тепер у Москві відповідає за українське питання.

"Зовнішньополітичні і зовнішні напрямки, безумовно залишаться в моїй увазі і я буду опікуватися ними також. Ми з українського боку готові виконати всі домовленості, які були досягнуті насамперед в Парижі", – додав Єрмак.

Серед них – провести вибори на окупованих територіях Донецької та Луганської областей разом із місцевими в усій країні наприкінці жовтня. Лише за певних обставин.

"Неможливо проводити вибори, якщо на території є якісь іноземні військові угрупування, є якісь незаконні озброєні люди і кордон України перебуває не під контролем уряду України. Це записано в законодавстві України, а вибори ми плануємо провести на 100% у відповідності до нього", – заявив Андрій Єрмак.

Щодо кадрових ротацій – новий керівник Офісу Президента сказав, що поки не планує змінювати підлеглих.

Мирослав Солонар, Валентин Стрельцов, "5 канал"

Попередній матеріал
Екснардеп про вибори на окупованих територіях: Мають бути під контролем Києва до серпня
Наступний матеріал
Кадрові ротації в ОПУ, вода у Крим та справа Федини і Звіробій – "ІнфоДень"
Loading...

Відбувається повна підміна ворогів – Лапін про ставлення команди Зеленського до опозиції

Переїзд до Українського дому скасовується – для Офісу президента шукають нові місця

"Справжнім керівником країни є не Зеленський": Волошина пояснила причини сваволі Богдана

Брифінг керівника ОПУ Андрія Богдана – відео

"Андрій Богдан деколи переходить межу", – Віктор Ягун про політичні амбіції голови ОПУ

Зеленський звільнив Андрія Богдана з посади глави АПУ та призначив його з командою в ОПУ