Ігор Головань
Ігор Головань eurosolidarity.org

Адвокат Порошенка пояснив, за якою схемою діє злочинна організація в ОАСК, і до чого тут Кремль

Читайте по-русски
Оприлюднені НАБУ записи судді Вовка, як і минулі опубліковані записи, намагаються якогось замести віничком під килимочок і приховати, наголосив Головань

У Окружному адмінсуді Києва створено злочинну організацію, і це вже встановлено Національним антикорупційним бюро. Про це в ефірі "Прямого" розповів адвокат п'ятого президента України, лідера "Європейської Солідарності" Петра Порошенка Ігор Головань.

"З самого початку, з травня місяця минулого року для нас було очевидно і зрозуміло, що це не якась там персональна операція якогось персонажа на прізвище Портнов. Ми завжди говорили, що це спланована акція, яка, очевидно, спрямована на просування інтересів країни-агресора. І зараз просто потихеньку все це відкривається, відкривається і відкривається. І коли ми побачили опубліковані Національним антикорупційним бюро чергові записи, але я звертаю увагу, що влада дуже активно коментує і реагує на одні речі, і абсолютно ніяк не коментує і не реагує на подібні речі… А ми вже бачимо, що, як і минулі опубліковані записи, намагаються якогось замести віничком під килимочок і приховати, сміття з хати не виносити", – нагадав він.

"Але з того, що було опубліковано, ми бачимо чітку синхронізацію. Якщо ми говоримо про, наприклад, історію з призначенням членів Вищої ради правосуддя, ми бачимо, як одночасно працюють, відповідно до записів, судді Окружного адміністративного суду і координовано з тих же приводів і в тому ж напрямку, а спрямовано це на встановлення контролю над Вищою радою правосуддя, діє відповідно пан Портнов з його заявами. І відповідно до цього рік ДБР розслідує, допитуючи десятки, а в деяких випадках навіть сотні людей, витрачаючи колосальні мільйони державних коштів платників податків. І все це не вдалося не тому, що вони не хотіли, а тому, що, по-перше, Петро Порошенко нічого незаконного не скоїв. По-друге, ми все ж таки якось намагалися захистити право і правду", – наголосив Головань.

"І тепер ми бачимо, як все це відкрилося, і як НАБУ вже поставило крапки над "і" і назвало це, що має місце створення злочинної організації, про що ми теж з самого початку говорили, що це скоординована діяльність великого угруповання, яке керується і координується державою-агресором", – впевнений адвокат п'ятого президента.

Попередній матеріал
Убивство 44-річного бізнесмена на очах у дитини: інформацію підтвердили в поліції – зловмисника розшукують
Наступний матеріал
На лицемірстві та брехні гідної держави не побудуєш – Іван Заєць у програмі #Кендзьор
Loading...

Скандал з Окружним адмінсудом Києва: чому в установу приходили з НАБУ, а громадськість вимагає ліквідації

"Плівки Вовка": у НАБУ показали відео про зловживання в ОАСК

Обшуки в Окружному адмінсуді та підозра судді Вовку: що відбувалося на місці події (доповнено реакцією суду)

Підозри від НАБУ отримали одіозний суддя Вовк та ще низка працівників Окружного суду (оновлено)

НАБУ прийшло з обшуками до Окружного адмінсуду Києва – що наразі відомо

Нардеп Поляков подав до суду на Разумкова та Гетманцева через "анти-Коломойський" закон