pixabay.com

Вчені розкрили найдавніше політичне вбивство: злочину 4000 років

  Можливо, ця людина була убита одним або декількома друзями, людьми, які могли підійти досить близько, щоб завдати серію смертельних ударів

  Німецькі дослідники визначили причину смерті давньої людини знатного роду, чоловік помер у 1940 році до нашої ери. Про таке повідомив Silence Alert.

  Слід зазначити, що про цю особу науковцям було мало що відомо. Нове дослідження кісток дозволило знайти нову інформацію – комусь цей чоловік справді не дуже подобався.

  "Нам вдалося перевірити три явних пошкодження кісток. Ймовірно, було більше травм, але все ті, що ми підтвердили, були смертельними. Знаряддя вбивства, можливо, було кинджалом, лезо якого мало бути довжиною не менше 15 сантиметрів", – сказав заступник директора інституту юридичної медицини Саарського університету Френк Рамсталер. 

  Отже, удари були нанесені в живіт і хребет – на одинадцятому грудному хребці залишилася подряпина шириною 6 і глибиною 3 міліметри. Жертва при цьому, швидше за все, стояла біля стіни або лежала. Таке поранення неминуче зашкодило б артерії і призвело до смерті. Такі удари скоріш за все наніс досвідчений воїн, пізніше подібний смертельний удар використовували римські гладіатори.

  Таким чином, якщо ця гіпотеза є правдивою, то трагічний кінець знатного чоловіка – це найстаріший приклад політичного вбивства. Вчені кажуть, що, можливо, ця людина була убита одним або декількома друзями, людьми, які могли підійти досить близько, щоб завдати серію смертельних ударів.

  Слід зазначити, що це поховання було віднайдене ще у 1877 році німецьким істориком мистецтва Фрідріхом Клопфляйшем. Всередині, крім тіла, лежали золоті прикраси, кинджал, сокири та бронзові ножі, глиняні миски. Все вказувало, що могила належить знатній персоні – ймовірно, князю. У 2012 році антропологи шукали травми, які могли б пояснити смерть людини, але не знайшли нічого переконливого.

  Як повідомляв 5.UA, у Чорному морі знайшли понад 40 кораблів часів Османської та Візантійської імперій.

  Попередній матеріал
  Кандидати від БПП перемогли на виборах на 52 ОТГ
  Наступний матеріал
  Фейкові Facebook-сторінки та провокації: які порушення зафіксували на виборах в ОТГ
  Loading...

  Більш як 200 млн років: в Альпах знайшли останки найдавнішого динозавра

  4 тисячі обчислювальних ядер: в Україні запустили суперкомп'ютер

  Астронавти дірявого "Союзу" повернулися на Землю

  Спроба удушення Європи: США закликали Німеччину зупинити "Північний потік-2"

  У Німеччині 4 зебри втекли із цирку шапіто – відео

  За 3 хвилини 100 кілометрів: BMW та Porsche створили унікальну зарядну станцію для електрокарів