Стів Возняк
Стів Возняк Фото appleinsider.ru

"Стів, ти поляк? Ні, я – українець": Стали відомі подробиці візиту співзасновника Apple у Київ

  Засновник Apple нагородив "білих" хакерів

  У суботу, 30 вересня, в Києві в салоні найбільшого в світі літака Ан-225 "Мрія" пройшла церемонія нагородження найкращих учасників баг-хантінг марафону HackIT Cup, – "білих" хакерів, які шукали уразливості в програмних продуктах. Марафон проходив з 23 по 30 вересня в Харкові і Києві в рамках III Міжнародного форуму з кібербезпеки HackIT-2017. Про таке повідомляє "Український інтерес".

  Додамо, що учасниками марафону стали 30 "білих" хакерів" з усього світу: Україна, Франція, Німеччина, Швеція, Пакистан, Індія, Єгипет, Росія, Бельгія, США, Ірак, Нідерланди. Учасники марафону перевірили на міцність 5 програмних продуктів, які для злому надали їх власники - великі українські компанії.

  Вручав призові премії співзасновник компанії Apple Computer Стів Возняк і автор пакету програмного забезпечення для шифрування електронної пошти PGP Філіпп Циммерман. Призовий фонд кубка - 25 000 хакенів (1 хакен =1 долару США). Треба уточнити, що хакени — спеціальна українська криптовалюта для тих, хто надає і отримує послуги у сфері кібербезпеки. Її презентація відбулася на форумі HackIT 23 вересня. За номіналом 1 хакен дорівнює 1 долару.

  Зауважимо, що співзасновник компанії Apple Стів Возняк під час цього форуму назвав себе українцем.

  "Багато хто в мене запитує: Стів, ти поляк? Бо моє прізвище Возняк. Я відповідаю: Ні, я українець", – сказав винахідник.

  Довідка. Майбутній інженер народився 1950 року в Каліфорнії. Батьки тата Стіва були буковинцями. Американський винахідник Стів Возняк познайомився зі Стівом Джобсом на початку 1970-х. Уже в 1975 році створив прототип Apple I, із якого і почалася історія Apple. Щоб зібрати першу плату, вони з Джобсом продали особисті речі: Возняк – свій науковий калькулятор, Джобс – мініавтобус Volkswagen. У квітні 1976 року друзі заснували Apple Computer.

  Як повідомляв 5.UA, у липні 2017 року компанія Apple запатентувала технологію розпізнавання обличчя

  Попередній матеріал
  До морозів повернути людям дах: в Авдіївці відновлено 68 пошкоджених обстрілами будинків
  Наступний матеріал
  Проігнорував світлофора: на Львівщині вантажівка ГАЗ зіткнулася з електричкою – 3 постраждалих
  Теги:
  Loading...

  У Дубаї показали перше повітряне безпілотне таксі – влада у захваті

  На Київщині виявили контрабандні iPhone 8 та iPhone 8+

  "Бетмен-мобіль" та "Волга-лімузин": як українець перетворює радянські авто на шедеври

  Apple офіційно випустила "операційку" iOS 11: що нового

  Машина для переробки пластику: починання черкаської молоді

  У ЄС запрацює єдиний ринок цифрових технологій