ain.ua

Apple Watch 3: рекламний ролик знімали в Києві – відео

Відеоролик, представлений компанією Apple, знімали у столичному метро та вокзалі

12 вересня під час презентації нових гаджетів всесвітньо відома компанія Apple також представила новий Apple Watch 3. Як з'ясувалося, рекламний ролик для девайсу знімали у Києві – точніше на столичному вокзалі, а також на станції метро "Золоті Ворота".

Нові можливості смарт-годинника Apple Watch третього покоління презентував директор з питань виробництва Джефф Уільямс, передає "Укрінформ".

Як повідомляється, ззовні нова лінійка Apple Watch 3 особливо не відрізняється від попередніх моделей першого та другого покоління. Однак, одразу помітне червоне мультифункціональне колесо годинника.

А от основна відмінність нового гаджету – можливість працювати в мережі без з'єднання з телефоном, тобто годинник матиме зв'язок у мобільній мережі. Також у дивайс інтегровані електронні SIM-карти, завдяки чому працюватимуть як текстові повідомлення, так і соціальні мережі, електронні карти, онлайн-сервіс Apple Music, а також програма-помічник Siri.

/
/
/
/

Також розробники вказали, що новий процесор забезпечить на 70% вищу швидкість роботи, ніж у попередній версії гаджету.

Крім того, акцент у новій моделі Apple Watch зробили на програмі для підтримання здоров'я та фітнесу. Зокрема, у компанії розробили нові можливості для тих, хто займається плаванням. Інженери також покращили програму, яка відслідковує ритм серця.

Додамо, що за розмірами третя модель дорівнює другій версії гаджету, і буде лише трохи "товстішою" – на чверть міліметра. Годинник також отримав набір нових ремінців, що мають оцінити прихильники продукції Apple.

А от ціни на Apple Watch 3 чималі – вони стартують від $399. Замовлення прийматимуть вже 15 вересня, а 22 вересня покупці зможуть отримати їх у своє використання.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Apple випускають оновлений iPhone 7 в червоному алюмінієвому корпусі – фото

/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Тука: Поступки, на які пішов Путін щодо миротворців – мильна бульбашка
Наступний матеріал
Росію не пустили на Міжнародний Конгрес конституційних судів у Литві