https://belsoft.co.zw

Apple офіційно випустила "операційку" iOS 11: що нового

Siri почне мовити іншим голосом, а AppStore змінить дизайн

Всесвітньо відома компанія Apple офіційно оголосила про вихід нової операційної системи для власних пристроїв iOS 11. Про це йдеться у прес-релізі компанії, передає УНІАН.

Як відомо, появу iOS 11 анонсували на початку червня на конференції WWDC 2017 у Сан-Хосе. Серед нововведень, про які вже розповіли розробники – зміна голосу помічника Siri, який в Apple пообіцяли зробити більш природним, а також зміна дизайну AppStore.

Крім того, нова система зазнала редизайну порівняно з попередніми. Так, для користувачів розробили нову панель управління, яку можна витягнути з нижнього краю екрана. Також тепер користувач може сам обирати і редагувати ті функції, які будуть винесені на панель.

Значних змін зазнав і AppStore. Тепер у ньому присутній не лише каталог додатків, але і збірник програм, статті та поради щодо роботі додатків.

Також в iOS 11 з'явилася можливість редагувати Live Photo, що раніше було необхідно робити у сторонніх додатках. Для користувачів стали доступні кілька базових інструментів, наприклад імітація витримки або зміна напрямку анімації.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Фінальний дизайн iPhone 8: що цього разу вигадали у компанії – ФОТО

/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
У Польщі заарештували трьох українців: які обвинувачення
Наступний матеріал
В "ІС" порахували втрати бойовиків за минулий тиждень