Скріншот відео

Стартував п'ятиденний хакатон за підтримки НАТО в Києві: основні завдання

Спільно з експертами НАТО вітчизняні ІТ-фахівці розроблятимуть напрямки, за якими можна модернізувати та покращити українську систему управляння та зв'язку

ІТ-рішення для налагодження комунікації між складовими сектора безпеки і оборони шукатимуть українські програмісти протягом найближчих 5 днів.

Саме стільки, за даними прес-служби Генерального штабу Збройних сил України, триватиме Національний оборонний хакатон за підтримки НАТО в Києві, що стартував у понеділок, 23 липня.

Спільно з експертами НАТО вітчизняні ІТ-фахівці розроблятимуть напрямки, за якими можна модернізувати та покращити українську систему управляння та зв'язку, яка б у подальшому була сумісна з аналогічними системами країн-учасниць НАТО.

"Це результат спільної роботи державних, неурядових організацій, бізнесових організацій в Україні. Я сподіваюся, що ці змагання принесуть конкретні результати для того, щоб їх використали і Збройні сили, і інші організації сектора оборони", – заявила віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе.

Головною ж метою першого Національного хакатону є покращення взаємодії між підрозділами сектора безпеки і оборони України.

"Шукаємо талановитих людей для того, щоб розвинути, розв'язати проблематику з інтеграцією всіх складових сектора безпеки і оборони, в галузі ІТ-технологій зокрема. Бо СБУ і ЗСУ мають свої програмні напрацювання, але нам треба їх об'єднати в одну структуру", – пояснив заступник начальника Генштабу ЗСУ Родіон Тимошенко.

Попередній матеріал
"Інформаційний вечір" на "5 каналі" – відео
Наступний матеріал
"Відсутній навіть інстинкт самозбереження": експерт назвав головні причини автотрощ на дорогах України
Loading...

У Генштабі розповіли, як саме ЗСУ посилюють охорону складів, баз та арсеналів

Із візитом: до Одеси завітали кораблі НАТО

Спецоперація СБУ: на Харківщині викрили транснаціональну банду торговців кокаїном

"Надійні хлопці": як роми, угорці, словаки та грузини пліч-о-пліч воюють за Україну

В Україні завершилися масштабні міжнародні навчання Sea Breeze-2018

Штурм, десант з БТР і розповіді про війну: як морпіхи ЗСУ загартовують молодь