Склад ЗСУ

У Генштабі розповіли, як саме ЗСУ посилюють охорону складів, баз та арсеналів

Відповідні дії покликані підвищити диверсійну стійкість арсеналів та попередити виникнення НС на стратегічних об'єктах

У Збройних силах України триває робота з посилення охорони арсеналів, баз та складів. Про це повідомляє прес-служба Генштабу у Facebook.

Як стало відомо, нині проводяться роботи з реконструкції технічних територій на трьох арсеналах озброєння ЗСУ. Крім того, в одній з військових частин розпочали зведення 15 залізобетонних сховищ для зберігання боєприпасів.

"Загалом в масштабах Збройних сил України заплановано звести 136 таких сховищ", - уточнили в Генштабі.

Від початку року також проводяться роботи зі встановлення на об’єктах огорожі нового типу, обладнання охоронних периметрів технічними засобами охорони та системами відеоспостереження.

Технічну та прилеглу до арсеналів територію очищують за допомогою спецзасобів.

"Для забезпечення вибухопожежобезпеки та утримання технічних територій розпочато постачання до військових частин 23 комплектів засобів механізації. Це зокрема вантажні автомобілі, трактори, підіймачі вантажів тощо. Один з комплектів вже надійшов та використовується на одному з арсеналів", – розповіли в прес-службі.

У планах Генштабу – капітальний ремонт чотирьох їдалень та чотирьох казарм, а також будівництво трьох нових казарм для військових ЗСУ.

"Зазначені заходи повинні підвищити диверсійну стійкість арсеналів, баз, складів та попередити виникнення надзвичайних ситуацій на потенційно небезпечних об’єктах Збройних сил України, - уточнюється у повідомленні.

Наразі відомо: під час проведення перевірки в одній з військових частин, командира цієї частини подано до звільнення з лав Збройних сил. Усе за неналежну організацію заходів охорони та оборони.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

ФОТО: Порошенко перевірив боєздатність ППО на Кіровоградщині

/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Стало відомо ім’я найуспішнішого депутата Ради VIII скликання
Наступний матеріал
Полторак заявив про додаткову експертизу металу міномета "Молот"