Вадим Аведенко в суді
Вадим Аведенко в суді 5 канал

"Захоплення" військової частини в Одесі: 22-річному вартовому обрали запобіжний захід

22-річний Вадим Аведенко мав би захищати військову частину від "тітушок" забудовника, які вдерлися на територію аеродрому "Шкільний"

Цілодобовий домашній арешт замість утримання під вартою – на Одещині обрали запобіжний захід солдатові, який мав би захищати військову частину від "тітушок" забудовника, які вдерлися на територію аеродрому "Шкільний". Про це повідомляє "5 канал".

Прокуратура закидає 22-річному Вадиму Аведенку порушення статуту вартової служби. Наполягають, що він мав би застосувати автомат Калашникова та 60 набоїв, що їх отримав, коли заступав на пост. Однак чомусь цього не зробив. Сторона ж захисту пояснює: солдат мав наказ від командира – зброю не застосовувати.

"Цивільні особи у балаклавах прибули на військову частину, проникли на її територію та розпочали демонтаж залізного паркану. Підозрюваний Аведенко прибув на місце події без зброї та боєприпасів, що суперечить чинним статутам", – зазначив військовий прокурор Назар Галузінський.

У свою чергу, адвокат підозрюваного Наталія наголошує: "Я розумію, що є статут, є вимоги, він їх притримався, він з черговим нарядом вийшов зі зброєю. Але в нього був наказ – не застосовувати ні зброю, ні фізичну силу в ніякому разі".

Нагадаємо, 29 жовтня близько чотирьох десятків молодиків у балаклавах вдерлися на територію військового аеродрому й демонтували там бетонну огорожу. Запевняли, що мають на цю земельну ділянку дозвіл від місцевої влади, тож звели там власну огорожу. Ані військові, ані поліція – опору цим "тітушкам" забудовника не чинили.

Дивіться також фотогалерею:

Дим, кувалди, тактична група поліції: масова бійка через скандальну АЗС на Позняках – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Вперше на бойовому судні: як майбутніх морпіхів вчать штурмувати десантний корабель
Наступний матеріал
Тепловий конфлікт влади і постачальника: чому вся Сміла сидить без опалення
Loading...