Семеро людей на орбіті: Crew Dragon успішно пристикувався до МКС – як це було

Астронавти на МКС NASA
Місія астронавтів триватиме шість місяців і закінчиться навесні 2021 року

Космічний корабель Crew Dragon із чотирма астронавтами успішно пристикувався до Міжнародної космічної станції (МКС). Про це повідомила компанія SpaceX у Twitter.

"Пристикування підтверджено, Crew Dragon прибув на космічну станцію", – мовиться в повідомленні.

На борту корабля перебували астронавти NASA Майк Гопкінс, Віктор Гловер, Шеннон Вокер та астронавт JAXA Соїчі Ногучі.

Четвірка приєднається на МКС до астронавтки NASA Кетлін Рубінс та двох російських космонавтів Сергія Рижикова і Сергія Куд-Сверчкова, які знаходяться на станції з середини жовтня.

Місія астронавтів NASA і JAXA на МКС триватиме шість місяців і закінчиться навесні 2021 року. Вони займатимуться науковими дослідженнями, що включають дослідження рослин, поведінки генів, впливу космічних умов на організм людини тощо.

Як повідомляв 5.UA, 8 листопада 2020 року члени екіпажу першого регулярного польоту новітнього американського космічного корабля Crew Dragon-1 компанії SpaceX прибули на космодром на мисі Канаверал у Флориді напередодні старту до Міжнародної космічної станції. У ніч на 16 листопада (за Києвом) компанія SpaceX та космічне агентство NASA здійснили запуск ракети Falcon 9 з першою оперативною місією екіпажу Dragon (Crew-1) на МКС. Crew-1 – перший із трьох запланованих рейсів Dragon протягом 2020-го та 2021 року.

Попередній матеріал
Студенти проти комуністичної і нацистської диктатур – унікальне відео революцій, що змінили Європу
Наступний матеріал
Майбутня перша леді США: що відомо про Джилл Байден
Loading...