Ілон Маск
Ілон Маск http://tehnot.com/

Миколаївські вчені хочуть допомогти Ілону Маску освоїти космос

  МАО пропонує Ілону Маску розмістити на супутниках малопотужні радіомаяки, які дадуть змогу точно контролювати елементи їхньої орбіти

  Керівництво науково-дослідного інституту "Миколаївська астрономічна обсерваторія" запропонувало відомим світовим фірмам, у тому числі й Ілону Маску, свою нову розробку.

  А саме: розмістити на супутниках малопотужні радіомаяки, які дадуть змогу точно контролювати елементи їхньої орбіти. Про таке повідомив "Укрінформ". 

  "Ми вже підготували лист Ілону Маску із пропозиціями про співпрацю. Річ у тім, що він планує запустити на навколоземні орбіти кілька сотень супутників для зв’язку та інтернету. Наразі існує наземна система спостережень за космічними об'єктами – повітряно-космічна оборона Північної Америки (NORAD). Але вона досить дорога. Іншими словами, з’явився попит на новий продукт цього спрямування. А в нас є власне напрацювання, наукова розробка за так званим методом Допплера", – каже директор МАО, доктор фізико-математичних наук Олександр Шульга.

  Зараз тестування системи перебуває на стадії завершення.

  "І як тільки ми ще раз усе перевіримо, то відправимо свої пропозиції Маску і запропонуємо своє дітище іншим компаніям, наприклад Google, Deimos", – розповідає Шульга.

  Слід зазначити, що у миколаївців є ще одна наукова розробка для спостереження за апаратами супутникового телебачення – радіоінтерферометр. Одна з найбільших європейських фірм, яка супроводжує телекомунікаційні супутники, вже зацікавилася цією ідеєю.

  Попередній матеріал
  Ізраїль представив офіційний логотип "Євробачення-2019" – фото
  Наступний матеріал
  Ще з 20 країнами безвіз у найближчі 2 роки – Клімкін

  Наш Всесвіт має двійника, де час тече в інший бік – вчені

  Астрономи знайшли в Чумацькому Шляху 3 нових зоряних скупчення

  У Китаї продаватимуть домашніх тварин, яких клонували

  4 тисячі обчислювальних ядер: в Україні запустили суперкомп'ютер

  Як отримати Нобелівську премію та чому математикам вона не світить

  Ноу-хау від нафтової катастрофи: українець вразив науковий світ власним винаходом