http://www.aanda.org/

Астрономи знайшли в Чумацькому Шляху 3 нових зоряних скупчення

  Вони знаходяться на відстані близько 4900 світлових років від нашої планети

  Завдяки телескопу ESA Gaia, бразильські науковці виявили 3 нових розсіяних зоряних скупчення у Чумацькому Шляху. Про таке повідомив Naked Science.

  "Розсіяні скупчення, утворені з однієї гігантської молекулярної хмари, являють собою групи зірок зі слабким гравітаційним зв'язком одна з одною. Наразі більше тисячі з них були виявлені в Чумацькому Шляху", – наголосили у повідомленні.

  На думку дослідників, інформація про дослідження цих скупчень допоможе краще зрозуміти механізми формування й еволюції нашої галактики.

  Слід зазначити, що відкриття зробила група науковців на чолі з Філіпе Феррейра, співробітником Федерального університету Мінас-Жерайс в Белу-Орізонті, Бразилія.

  Вона повідомила про виявлення трьох нових розсіяних скупчень у рукаві Стрільця, в області кластера NGC 5999. Проводячи аналіз даних телескопа Європейського космічного агентства, що стосуються області, розташованої поруч з NGC 5999, вона помітила існування інших кластерів, невідомих раніше.

  Ці скупчення знаходяться на відстані близько 4900 світлових років від нашої планети і містять щонайменше кілька сотень зірок.

  Як повідомляв 5.UA, космічна станція КНР "Чан'е-4" здійснила першу в історії людства успішну посадку на зворотному боці Місяця.

  Попередній матеріал
  На затонулому біля Туреччини судні, ймовірно, було крадене донбаське вугілля: у МінТОТ зауважили на деталі в реєстрації
  Наступний матеріал
  Негода в окупованому Криму: тисячі людей залишилися без світла

  У Китаї продаватимуть домашніх тварин, яких клонували

  "Зореліт із нержавіючої сталі": Маск показав, як SpaceX будує космічний корабель

  На орбіту Землі відправили ДНК тигра

  4 тисячі обчислювальних ядер: в Україні запустили суперкомп'ютер

  Астронавти дірявого "Союзу" повернулися на Землю

  У Сонячній системі знайшли ще одну планету