sakhalife.ru

На орбіту Землі відправили ДНК тигра

  Мета цієї місії – забезпечити збереження популяції тварин, які перебувають під загрозою зникнення

  Китайські вчені відправили на навколоземну орбіту капсулу, в котрій знаходиться дезоксирибонуклеїнова кислота рідкісного південно-китайського тигра. Про таке повідомив "Укрінформ" з посиленням на China Daily.

  Дослідники зазначають, що мета цієї місії – забезпечити збереження популяції тварин, які перебувають під загрозою зникнення.

  На думку вчених, на висоті однієї тисячі кілометрів над Землею, в умовах невагомості і низьких температур, ДНК тигра може зберігатися протягом десятиліть і навіть століть.

  "Майбутні покоління зможуть використовувати ДНК для того, щоб відновить популяцію тварин на Землі, або навіть вирощувати їх на інших планетах", – зазначили у тексті повідомлення.

  У космічній капсулі міститься ДНК тигра на ім'я Кан-Кан, він живе в зоопарку міста Гуанчжоу. Капсула була запущена на орбіту за допомогою ракети-носія "Чанчжен-11".

  Слід зазначити, що китайська компанія має намір створити космічний банк генів, в якому будуть зберігатися мільйони зразків.

  Як повідомляв 5.UA, дослідники Національного управління з аеронавтики і дослідження космічного простору США, змоделювавши в лабораторії умови космічного середовища, вперше отримали дезоксирибозу – важливий компонент ДНК. 

  Попередній матеріал
  РНБО збереться на засідання для обговорення воєнного стану
  Наступний матеріал
  Розбійний напад у Кривому Розі: невідомий у медичній масці пограбував банк

  Астронавти дірявого "Союзу" повернулися на Землю

  У Сонячній системі знайшли ще одну планету

  Нідерландські вчені створили симуляцію чорної діри – відео

  Космічний "різдвяний вінок": NASA показало нове вражаюче фото, зроблене телескопом Hubble

  Вчені розкрили найдавніше політичне вбивство: злочину 4000 років

  4 тисячі обчислювальних ядер: в Україні запустили суперкомп'ютер