Посадка Ан-124 "Руслан"
Посадка Ан-124 "Руслан" Twitter

ДП "Антонов" вимагає від росіян вигадати свою назву модифікованого ними "Руслана"

  Читайте по-русски
  З 2017 року російське КБ "Іллюшин" здійснює розроблення глибоко модернізованого суперважкого військово-транспортного літака на базі Ан-124-100 "Руслан"

  ДП "Антонов" (Київ) заявило, що не бере участі в розробленні нового літака конструкторського бюро "Іллюшин" (Росія, Москва), у зв'язку з чим вимагає присвоїти авіасудну інше позначення без використання марки "АН", йдеться в повідомленні на сайті українського авіаконцерну.

  Із 2017 року КБ "Іллюшин" здійснює розроблення глибоко модернізованого суперважкого військово-транспортного літака на базі Ан-124-100 "Руслан", якому планується дати позначення Ан-124-100М.

  "Фахівці ДП "Антонов" не заперечують технічної можливості глибокої модернізації транспортного літака Ан-124-100 "Руслан". Проте підбір і встановлення нового сучасного обладнання силами КБ "Іллюшин" приведе до значної зміни льотно-технічних характеристик літака порівняно з базовою моделлю. Таким чином, в історії сучасного авіабудування з'явиться новий літальний апарат. Відповідно, він має отримати нове позначення без використання марки "АН", оскільки ДП "Антонов" не бере участі в його розробці і не нестиме відповідальності за його безпеку", – наголошують на підприємстві.

  Крім того, в українському авіаконцерні повідомили, що в період із 2004 до 2007 року ДП "Антонов" розробило і сертифікувало три модифікації "Руслана", одна з яких уже отримала позначення Ан-124-100М. Дві інші – Ан-124-100-150 та Ан-124-100М-150 – відрізняються збільшеним до 150 тонн корисним навантаженням і можливістю перевозити моновантажі вагою до 120 тонн.

  В "Антонові" наголошують, що у світовій практиці нові модифікації та варіанти повітряних суден зазвичай створюють на базі апаратів власного розроблення.

  Раніше президент ДП "Антонов" Олександр Донець заявив, що Росія не зможе самостійно реалізувати проект із виробництва важкого далекого транспортного літака Ан–124–100 "Руслан".

  Попередній матеріал
  Між представницею "Голосу" та депутаткою "СН" виникла спокійна перепалка стосовно процедури голосування
  Наступний матеріал
  Новий Кабмін допускає проведення перепису населення у 2019-му
  Loading...