український стартап UniExo
український стартап UniExo vidia

Український екзоскелет вийшов у лідери голосування на європейській стартап-платформі Robohub – відео

Стартап UniExo – роботизований екзоскелет – також вийшов у ТОП-25 конкурсу Robot Launch 2017

Український стартап UniExo потрапив до ТОП-25 на конкурсі Robot Launch 2017 швейцарського сайту Robohub. Окрім того, нині на сайті триває голосування, в якому UniExo – на першому місці. Про це повідомляє VIDIA

Проголосувати за проект і підтримати стартап українського винахідника можна за посиланням

UniExo – це роботизований екзоскелет для реабілітації рухів кінцівок людей. UniExo має на меті допомогти людям із травмами і проблемами руху відновити функції рук та ніг за допомогою модульних робототехнічних екзоскелетних пристроїв без додаткової допомоги лікарів. Розробив його молодий український інженер Антон Головаченко.

"Використання продукту забезпечує вільне пересування людям з обмеженими можливостями у зручній та безпечній для них формі, без зовнішньої допомоги, людям у післяопераційному періоді, після травматичного стану, в також тим, хто перебуває на реабілітації", – пишуть про український стартап на сайті Robohub.

Виріб складається з модулів, які одягають на паралізовані або пошкоджені після переломів кінцівки. Програмне забезпечення, датчики, серводвигуни приводять у дію штучні руки й ноги за заздалегідь запрограмованим режимом і допомагають тренувати м'язи.

Додамо, що крім Антона Головаченка, розробленням таких екзоскелетів займається багато інших науковців. Світовим лідером є ізраїльський вчений, роботизований костюм якого допомагає ходити людям з критичним ушкодженням хребта. Однак ціна ізраїльського винаходу сягає понад $70 тис, тоді як український прототип набагато дешевший – від $5 до $15 тис, завдяки тому, що деталі друкують на промислових 3D-принтерах.

Нагадаємо, як повідомляла "Економічна правда",  в 2017-му році українські стартапи на краудфандінгових платформах зібрали понад $2 млн.

Попередній матеріал
Смертельна ДТП у Харкові: Дронов попросив "швидку", суд пішов на перерву
Наступний матеріал
Шукають чіткої відповіді: родичі українських бранців Кремля звернулися до Президента
Loading...

Toyota взялася за стартап летючої автівки, що у повітрі розганятиметься до 100 км на годину

Новий рекорд: український стартап зумів залучити $110 млн інвестицій

"Новинка для iPhone": Apple придбала новий стартап з технологією розпізнавання обличчя

Два українські стартапи відібрали для Starta Accelerator у Нью-Йорку

Смачне лікування: студентка з Івано-Франківська створила жуйку від пародонтозу

"Навчився по інтернету": Школяр із Дніпра підкорив Німеччину своїм талантом