hubs.ua

Два українські стартапи відібрали для Starta Accelerator у Нью-Йорку

  Agrieye і Protokol увійшли в десятку переможців євразійського відбору

  Українські стартапи Agrieye і Protokol увійшли до десятки переможців євразійського відбору для участі у третій програмі акселератора Starta Accelerator у США. Про це у вівторок повідомляє Hubs.

  "10 стартапів були відібрані з-понад 400 заявок у 30 країнах Європи і Азії з фокусом на Росію і російськомовних підприємців. Це топ-10 у сфері технологій у фінансах, медицині, кіберспорті і моді, штучний інтелект та управління споживачами для роздрібних мереж та електронної комерції, speech-to-text технології, гаджети", – прокоментувала Катерина Дорожкіна, директор і партнер Starta Accelerator.

  Проекти були відібрані в ході роуд-шоу в Росії, Україні, Білорусі, Польщі та Естонії, Латвії та Литві. Результатом 14-тижневої акселерації в офісі StartaAccelerator на Union Square стане не тільки розвиток бізнесу і відкриття офісу в США, а й залучення інвестицій від американських венчурних фондів та бізнес-ангелів.

  Від України до програми потрапили агротехнологічний проект Agrieye і speech-to-text service Protokol, що дозволяє розшифровувати кілька голосів будь-якої зустрічі, інтерв'ю, конференції в текстовий файл, аналізувати отриманий текст і поширювати його серед учасників.

  Відомо, що конкурс становить більш як 40 стартапів на місце, і резиденти проведуть три місяці у діловій столиці США з метою адаптації бізнес-моделі і позиціонування до реалій західного ринку, залучення американських клієнтів, а також акліматизації до життя у Північній Америці... Акселеративна програма Starta завершиться презентацією стартапів для нью-йоркських інвесторів в травні 2017 року.

  Раніше компанія Starta Capital вже зібрала в свій інвестиційний портфель 16 команд, які взяли участь у перших двох акселераційних програмах.

  Як повідомляв 5.ua, українська IT-команда з КПІ очолила світовий рейтинг "білих" хакерів

  Попередній матеріал
  Обстріли промзони та відновлювальні роботи: Жебрівський розповів, як минула ніч в Авдіївці
  Наступний матеріал
  "Хочеться, щоб вони якось безболісно полишили наш ринок": у НБУ розповіли, що чекає на російські банки в Україні
  Loading...

  Красиво та функціонально: Українські програмісти допомагають реформувати британське медобслуговування

  Мобільний додаток б'є усі рекорди: Українці розробили програму для людей з вадами слуху

  Українська IT-команда з КПІ очолила світовий рейтинг "білих" хакерів

  Український і білоруський дизайнери розробили концепт-байк у стилі самурая – відео

  "Суржику – бій": Українські айтішники створили мобільний додаток для вивчення державної мови

  ТОП-10 наукових і технологічних знахідок 2016 року: "гучний" недолік iPhone 7 та український Ан-225 "Мрія" в Австралії