Родичі українських бранців Кремля звернулися до Президента
Родичі українських бранців Кремля звернулися до Президента uacrisis.org

Шукають чіткої відповіді: родичі українських бранців Кремля звернулися до Президента

У листі вони просять про особисту зустріч, щоб дізнатися про долю своїх рідних

Звернення до Президента написали родичі українських політв'язнів, яких затримали в Росії та на території окупованого Криму. Як передає "5 канал", у листі вони просять про особисту зустріч, щоб дізнатися про долю своїх рідних.

Зокрема хочуть знати, яких заходів вживає влада, щоб їх звільнити. І запитують, чи внесуть політв'язнів до списків на обмін заручниками. Аби систематизувати ці відомості, родичі створили брошуру, де є інформація про кожного з бранців. А також закликали українців утриматися від поїздок до Росії та Білорусі, щоб убезпечити себе.

"До нас надходить суперечлива і неповна інформація стосовно процесу визволення заручників, які перебувають у Росії та окупованому Криму. Ми достеменно не знаємо, чи внесені наші рідні до списку на обмін, та чи є перспектива потрапити до цього переліку", – зазначив Ігор Гриб, батько незаконно арештованого Павла Гриба.

"Про наших рідних ми не знаємо нічого. Знаємо лише, що політв'язні, як категорія заручників, не внесені в Мінський процес, не включені в ці обговорення. Ніхто в державі не може дати нам чітку відповідь, а що саме відбувається з нашими рідними", – заявив Ігор Котелянець, брат Євгена Панова, затриманого ФСБ РФ.

Дивіться також фотогалерею:

"Звільнити Сенцова": У Санкт-Петербурзі провели одиночні пікети проти репресій в Криму – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Український екзоскелет вийшов у лідери голосування на європейській стартап-платформі Robohub – відео
Наступний матеріал
Героям, які віддали життя за Україну: в Сумах відкрили меморіальний козацький хрест
Loading...