Меморіальний хрест у Сумах
Меморіальний хрест у Сумах 5 канал

Героям, які віддали життя за Україну: в Сумах відкрили меморіальний козацький хрест

На освячення пам'ятника зібралися сотні людей

У Сумах відкрили меморіальний хрест на честь героїв, які віддали життя за Україну. Як передає "5 канал", це пам'ятник у вигляді кам'яного козацького хреста, а посередині – тризуб.

Виготовили його за кошти небайдужих. Встановили поблизу храму святого Андрія Первозванного у спальному районі міста. Саме тут мешкав герой Небесної Сотні 38-річний Олексій Братушко та боєць-доброволець Андрій Реута. 32-річний учасник АТО загинув два роки тому на Донеччині. На освячення пам'ятника зібралися сотні людей.

"Це герої нашої держави. Молоді хлопці, які загинули. Тому потрібно, щоб наступні покоління знали про них і пам'ятали, що вони загинули заради нас", – впевнена місцева мешканка Людмила.

"Ці пам'ятники встановлюють по всій Україні для вшанування воїнів, що віддали своє життя за країну. Сьогодні свято Андрія Первозванного, церква Андріївська, там моляться за всіх воїнів, які загинули в цій війні. Там всередині побачите пам'ятки про всіх воїнів, які загинули, з Сумської області. Тому у свято цієї церкви ми й вирішили відкрити цей пам'ятник", – пояснив військовослужбовець Сергій Яременко.

Дивіться також фотогалерею:

"Боронять ціною життя": у Києві відкрили мультимедіа мартиролог загиблих воїнів – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Шукають чіткої відповіді: родичі українських бранців Кремля звернулися до Президента
Наступний матеріал
Росія платила за транзит територією України лише гривню на рік – Омелян про угоду з УЗ
Loading...