Віктор Матюхін
Віктор Матюхін 5 канал

Справжній козарлюга, хоч і росіянин: у Львові попрощалися з бійцем ДУК "Правий сектор"

Віктор Матюхін – корінний росіянин, у 2015-му році переїхав до Львова з Казахстану через переслідування ФСБ

У Львові попрощалися з найстаршим бійцем 1-ї штурмової роти Добровольчого українського корпусу "Правий сектор" Віктором Матюхіним. Жалобна церемонія відбулася в гарнізонному храмі святих верховних Апостолів Петра і Павла, передає "5 канал".

51-річний Віктор Матюхін загинув 4 грудня, під час обстрілу в селищі Піски на Донеччині. Загиблий – корінний росіянин, 2015-го року переїхав до Львова з Казахстану через переслідування ФСБ. Чоловік наполегливо вивчав українську мову, записався в добровольці та поїхав на схід. У складі добровольчого батальйону воював поблизу Авдіївки та Донецького аеропорту.

"Людина знала свою справу, надзвичайно скромним він був. Запитань зайвих не ставив, вирізнявся тим, що просто виконував свою роботу. Попри досить поважний вік, за підготовкою він не поступався навіть наймолодшим бійцям", – розповів керівник ДУК "Правий сектор" Львівської області Тарас Хаммер.

Як згадує військовослужбовець ДУК "Правий сектор" "Вагнер": "Він приїхав до нас на позиції, ми познайомилися. Він каже "казах", а я кажу "який ти казах, подивись – козарлюга". Вуса, чуприна така, дуже колоритний. Людина за рік навчилася говорити чистою українською мовою".

Дивіться також фотогалерею:

Синьо-жовті урочистості: День державного прапора України у Львові – фотогалерея

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Прес-конференція Могеріні та Гройсмана – завершено
Наступний матеріал
Гучна справа Колмогорова: суд перенесли через повідомлення на е-mail
Loading...