5 канал

Гучна справа Колмогорова: суд перенесли через повідомлення на е-mail

Так Феміду вирішили сповістити про те, що прикордонник перебуває в лікарні

Прикордонник Сергій Колмогоров, якого обвинувачують у вбивстві та перевищенні службових повноважень, захворів і не з’явився у Приморському райсуді Маріуполя. До суду також не прийшов і адвокат обвинуваченого. Про це повідомляє "5 канал".

Повідомлення про те, що прикордонник перебуває на лікуванні в стаціонарі і не може бути на засіданні, надicлали електронною поштою. Підготовче засiдання перенесли на 21 грудня. До того часу адвокати Колмогорова мають надати докази його хвороби.

Тим часом мати загиблої Наталя Саранцева шокована розслідуванням процесу. Вона прагне обрання для Колмогорова найвищої міри покарання – від 15 років за гратами до довічного ув'язнення.

Сторона обвинувачення каже: закон вимагає участі підозрюваного на засіданні. 

"У нас підготовче засідання відбувається за обов'язкової участі обвинуваченого і його захисників. Якщо їх немає, то ми, звичайно, не можемо провести і маємо відкладати. Якщо є відомості щодо хвороби обвинуваченого, ми маємо дочекатися, поки він видужає", – каже прокурор Микола Сластін.

Нагадаємо, раніше Маріупольський Приморський районний суд засудив прикордонника до 13 років позбавлення волі за те, що він відкрив вогонь на ураження по машині, яка намагалася прорватися через блокпост із неконтрольованої території Донбасу. Пасажирка автомобіля загинула від вогнепального поранення. 6 листопада суд ухвалив рішення повернути справу до Приморського суду Маріуполя для повторного розгляду та відпустив Колмогорова в залі суду. Згодом, рішенням Вищого спеціалізованого суду України Колмогорова звільнили з-під варти, а справу направили на повторний розгляд до Марiуполя.

Попередній матеріал
Справжній козарлюга, хоч і росіянин: у Львові попрощалися з бійцем ДУК "Правий сектор"
Наступний матеріал
"Сонячне" підпілля: на Рівненщині вилучили бурштину на шість млн грн
Loading...