Сергій Колмогоров
Сергій Колмогоров 5 канал

Справа Колмогорова: які "проблемні питання" лунали на брифінгу ГПУ

У відомстві наголосили: Колмогорова поки не визнали невинним, а лише направили справу для вивчення доказів

У понеділок, 6 листопада, у Генпрокуратурі прокоментували рішення Вищого спеціалізованого суду в резонансній справі Сергія Колмогорова. Так, у відомстві наголосили: прикордонника не визнали невинуватим, а справу лише направили для вивчення доказів до суду першої інстанції.

"Судом не визнано Колмогорова Сергія невинуватим у цій частині. Судом зобов'язано органи прокуратури додатково у суді першої інстанції навести аргументи щодо достатності, належності доказів, які лягли як підстава для саме такої кваліфікації", – зазначив начальник слідчого управління Головної військової прокуратури Віталій Панченко.

Як передає кореспондент "5 каналу", на брифінгу ГПУ сьогодні кілька запитань від журналістів залишились від відповіді або ж мали неточності у відповідях.

Зокрема, досі незрозуміло, чому в суді розглядають провадження лише щодо Колмогорова, тоді як стріляли кілька прикордонників. Крім того, не притягнуто до відповідальності й командира. На це прокурори ГПУ відповіли, що керівник лише надав наказ оглянути автівку, яка, нагадаємо, не зупинилась на вимогу працівників ДПСУ.

Також немає точної відповіді на запитання, чи саме зі зброї Колмогорова поцілили в пасажирку авто, оскільки у Генпрокуратурі кажуть: довели, що стріляли з місця, де саме перебував Колмогоров, і буцімто там ніхто більше не стояв. Правоохоронці додають: калібр кулі зі зброї Колмогорова та з тіла жертви збігається.

І досі немає чіткого розуміння, про який запобіжний захід для Колмогорова клопотатимуть прокурори. Вони пояснюють: поки рішення Вищого спецсуду не отримали. 

Водночас, слідчі натякнули, що здійснюється тиск на суд, зокрема з боку громадськості. Які ще заяви лунали на брифінгу ГПУ – дізнайтеся у включенні: 

Нагадаємо, раніше Маріупольський Приморський районний суд засудив прикордонника до 13 років позбавлення волі за те, що він відкрив вогонь на ураження по машині, яка намагалася прорватися через блокпост із неконтрольованої території Донбасу. Пасажирка автомобіля загинула від вогнепального поранення. 6 листопада суд ухвалив рішення повернути справу до Приморського суду Маріуполя для повторного розгляду та відпустив Колмогорова у залі суду.

Попередній матеріал
Як контролюватимуть якість послуг громадського транспорту - експерт
Наступний матеріал
Зухвалий напад на копів у Дніпрі: лікарі детально розповіли про стан поліцейських
Loading...