5 канал

Воював, хоча боявся крові: у Полтаві відкрили меморіальну дошку мехводу БТРа

Мирослав Кабушко загинув у квітні 2016-го року, внаслідок мінометного обстрілу Авдіївської промзони

Меморіальну дошку загиблому воїну АТО відкрили у Полтаві. Посвяту Мирославу Кабушку, військовослужбовцю 81-ї десантно-штурмової бригади Збройних сил України, розмістили на фасаді школи, в якій він навчався.

Мирослав Кабушко загинув у квітні 2016-го року, внаслідок мінометного обстрілу Авдіївської промзони. До війська пішов у 2015-му році під час мобілізації. Став водієм бронемашини. Загинув армієць у 38 років. У нього залишилися дружина та троє доньок.

Батько Олексій Кабушка згадує: "Він не був військовий. Навіть агресії в нього такої не було в характері. Більше того, коли він сказав мені, що він іде на службу, я його питаю: "Славіку, а як же ти служитимеш на фронті, ти ж крові боїшся?" А він відповідав мені: "Ну і що я тепер повинен робити?"

Виготовили меморіальну дошку коштом благодійників. На відкриття зібралися близько сотні людей: побратими, волонтери рідні та друзі загиблого.

"Хлопець нічого не боявся, воював з умом... Водій БТРа, техніку знав відмінно. Він перший раз познайомився з БТРом саме на цій війні. Вивчив досконально", – розповідає військовослужбовець В'ячеслав Шевченко.

Дивіться також фотогалерею:

Різні країни, різні покоління: Як у Києві згадували загиблих воїнів Співдружності націй – ФОТО

/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Рада звільнила Соболєва з поста голови Антикорупційного комітету
Наступний матеріал
Верховна Рада продовжила мораторій на купівлю-продаж сільсьгоспземель ще на рік
Loading...