Футболісти юніорської збірної повернулися в Україну
Футболісти юніорської збірної повернулися в Україну 5 канал

Як зустрічали в "Борисполі" нових чемпіонів світу – українську юнацьку збірну з футболу – включення

Переможців вітали оплесками та фонтанами шампанського

Нових чемпіонів світу – українську юнацьку збірну з футболу – зустріли в аеропорту "Бориспіль". Про таке повідомляє кореспондент "5 каналу" Ірина Сисак.

Переможців вітали оплесками та фонтанами шампанського. Рідні, близькі та фанати принесли з собою синьо-жовті стяги та квіти.

Як відомо, це вперше за часів незалежності України юніори стали чемпіонами світу. До цього юніорська збірна жодного разу не виходила навіть у чвертьфінал.

Із летовища спортсмени вирушили до Федерації Футболу України.

ОНОВЛЕННЯ. Там чемпіонам вручили нагороди. Тепер усі гравці збірної мають звання майстра спорту України міжнародного класу.

Крім того, годинник від міністерства оборони України отримав футболіст Кирило Дришлюк. Це син майора авіації Павла Дришлюка. Чоловік загинув 5 років тому, коли російські бойовики збили літак Ан-30-Б над Слов'янськом. Ракета влучила у правий двигун, почалася пожежа. Льотчики до останнього відводили літак від населених пунктів. Машина впала північніше Слов'янська, за селом Пришиб. З восьми членів екіпажу, загинули п'ятеро. Серед них і майор Павло Дришлюк. За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі та незламність духу Павло Дришлюк був нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня – посмертно.

Нагадаємо, вчора, 15 червня 2019 року, у фіналі чемпіонату світу з футболу U-20 українці здолали збірну Південної Кореї з рахунком 3-1. Матч зіграли у польському місті Лодзь. Переможні м'ячі забили Владислав Супряга і Георгій Цітаішвілі. На шостій хвилині українці пропустили перший і єдиний гол. Утім вже на 34-й хвилині реабілітувалися і Владислав Супряга пробив ворота суперника, зрівнявши рахунок. Другий м'яч Супряга забиває вже у другому таймі на 53-й хвилині. Переможний третій гол з'явився на табло на 89-й хвилини Георгій Цитаішвілі пробіг половину поля і пробив у кут воріт.

Дивіться також фотогалерею за темою:

Уперше – резервний комплект: у Києві показали нову форму для футбольної збірної України – ФОТО