Скріншот відео

Вогнегасники та пожежний куточок: чи готові школи Київщини до ймовірної небезпеки

Заклади Київщини лише почали перевіряти, планують закінчити до кінця вересня

Напередодні нового навчального року надзвичайники області перевіряють готовність шкіл та дитячих садочків до ймовірної небезпеки. Скільки вогнегасників, чи є пожежний куточок, запас піску, чи не захаращені аварійні виходи та як працює сигнал небезпеки. Якщо ж рятувальники виявляють проблеми чи невідповідність стандартам – штрафують навчальні заклади. На Київщині лише почали інспектувати школи. Цього разу перевірили два заклади поблизу Фастова. З пожежної інспекції повернулася Валерія Павленко.

З інспекцією приїхали до селища Дорогинка. Першою перевіряють їдальню. Невелике приміщення, от тільки не робоче. Директор школи – Ніна Стукал – зізнається, що востаннє діти їли тут ще 2016-го.

Поруч з їдальнею аварійний вихід. Як і має бути за стандартами пожежної безпеки – відкритий. За потреби, діти зможуть вчасно залишити школу. З їдальні до дверей – дві хвилини.

Наступна школа для перевірки в сусідньому селі Томашівка. Тут справи помітно ліпші. Відразу біля головного входу куточок пожежної безпеки.

Схема будівлі нагадує попередню школу. Окрім головного виходу, на першому поверсі також є аварійний.

Олександр Мусієнко – головний інспектор пожежної небезпеки Фастівського району – зізнається, що проблеми в школах є, проте незначні. За правилами у школі ледь не в кожному кутку має бути справний вогнегасник, вказівники до аварійного виходу, куток пожежної безпеки та сигнал тривоги.

"Загалом можна сказати, що навчальні заклади до нового навчального року готові. Але повинні виконати ще заходи капітального характеру: встановлення пожежних сигналізацій", – пояснює Мусієнко.

Заклади Київщини лише почали перевіряти, планують закінчити до кінця вересня. А заразом перевірять наскільки готові діти до евакуації.

Валерія Павленко, Ігор Селянинов, "5 канал"

Попередній матеріал
"Завжди хотів справедливості": у Харкові попрощалися із загиблим поліцейським Кирієнком
Наступний матеріал
Справа Гандзюк: у ГПУ пояснили, чому з підозрюваного зняли звинувачення
Loading...

Оглошошено максимальний рівень пожежної небезпеки по всій Україні

Вперше до школи: Гриневич розповіла, як підготувати дитину до навчання

"Вже не мрія, а реальність": у вересні 450 тис. першачків підуть до "Нової української школи"

"Нова українська школа – старт реформи, участь громад": Всеукраїнська серпнева конференція – трансляція

Кличко розповів про перспективи позовів киян щодо затоплених автівок

Два тижні до 1 вересня: скільки коштує зібрати дитину до школи