Центр для пенсіонерів
Центр для пенсіонерів Скріншот відео

У столиці перевірили інтернати та будинки для ветеранів – де виявили порушення

  Читайте по-русски
  У спеціалізованому будинку для ветеранів війни на вул. Будищанській, 4 є проблеми з відсутністю санпосту, не проводиться термометрія персоналу, відсутній дистанційний термометр

  Міський голова Віталій Кличко доручив перевірити всі соціальні установи міста на дотримання санітарних вимог після спалаху коронавірусної інфекції в Дарницькому дитячому будинку-інтернаті. Про це розповіла заступниця голови КМДА Марина Хонда, повідомляє пресслужба відомства.

  "За результатами перевірки, особливих порушень в інтернатних установах не виявлено. Усього перевірку провели у 8 інтернатах. Окрім цього, фахівці Держпродспоживслужби здійснили перевірку Спеціалізованого будинку ветеранів війни та праці і двох спеціалізованих будинків для ветеранів війни та праці, громадян похилого віку та інвалідів. У цих закладах спеціалісти виявили низку порушень санітарних вимог", – зазначила Хонда.

  Так, за її словами, у Спеціалізованому будинку ветеранів війни та праці, вул. Котельникова, 32/11 виявлені наступні порушення: недостатня кількість засобів індивідуального захисту, відсутній санпост, не проводиться термометрія персоналу, відсутній графік дезінфекції приміщень.

  В іншому закладі – Спеціалізованому будинку для ветеранів війни та праці, громадян похилого віку та інвалідів на вул. Будищанській, 4 проблемними питаннями є: відсутність санпосту, не проводиться термометрія персоналу, відсутній дистанційний термометр; заклад не забезпечений засобами індивідуального захисту на випадок виявлення хворого з підозрою на COVID-19, а саме: відсутні захисні окуляри, щитки, екрани, ізоляційні халати, ізоляційні костюми.

  У ще одному Спеціалізованому будинку для ветеранів війни та праці, громадян похилого віку та інвалідів, вул. І. Їжакевича, 3 особливих порушень не зафіксовано, окрім підтверджуючих документів проведення термометрії.

  В усіх інших закладах достатня кількість деззасобів, масок, рукавичок, термометрів. Є ізолятори. Протягом останніх 2 тижнів випадків ГРВІ серед персоналу та підопічних виявлено не було.

  Нагадуємо, поліція Київщини відкрила провадження щодо директорки будинку для літніх людей за порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням, що спричинили загибель трьох людей. 

  Попередній матеріал
  Переплутали: у Південній Кореї на трибуни замість манекенів розсадили секс-ляльок
  Наступний матеріал
  КМДА: У Києві роботу наземного транспорту хочуть відновити в необмеженому режимі вже з 23 травня
  Loading...

  "Що таке любов?": відбувся передпоказ документального фільму про дитячі інтернати в Україні – подробиці

  "Сказала, що задушить мене подушкою": стало відомо про знущання над дітьми у притулку "Світанок"

  Чи справді в дитбудинку в Батьово б'ють дітей – розслідування "5 каналу"