Перевірка на коронавірус
Перевірка на коронавірус fakty.ua

Понад 80 хворих: у столичному будинку-інтернаті масовий спалах COVID-19

Читайте по-русски
Вірус занесла молодша медсестра однієї з груп інтернату

У Києві в Дарницькому будинку-інтернаті для дівчат підтвердили спалах коронавірусної інфекції. Діагноз COVID-19 поставили 81 особі. Про це повідомив столичний голова Віталій Кличко під час термінового брифінгу в п'ятницю, 15 травня.

У дитбудинку спочатку виявили одну хвору жінку-працівницю, після чого за допомогою ПЛР-тестів перевірили всіх вихованців і персонал. Загалом протестували 182 особи.

За результатами тестів – інфікованими виявилися:

  • 53 вихованки віком від 7 до 35 років;
  • 26 працівниць і двоє працівників інтернату.

Наразі до столичного шпиталю доправили трьох працівників закладу. Усі інші – вдома на самоізоляції, під наглядом лікарів. За даними Кличка, інфіковані вихованки закладу перебувають у задовільному стані і отримують меддопомогу безпосередньо в інтернаті.

"Як з'ясували, вірус занесла молодша медсестра однієї з груп інтернату. Зазначу, що такі інтернати працюють у закритому режимі. Крім персоналу їх ніхто не відвідує. Зараз Дарницький будинок-інтернат для дівчат – повністю закритий на карантин. Там здійснюють заходи з посиленої дезінфекції та медичне обстеження. На в'їзді на територію чергують рятувальники та поліція", – відзвітував міський голова у Telegram.

Кличко повідомив, що тепер міська влада планує протестувати вихованців і персонал Святошинського будинку-інтернату для хлопчиків, двох міських закладів для людей похилого віку, а також чотирьох спеціалізованих закладів для жінок та чоловіків.

Як повідомляв раніше 5.ua, в Києві виявили 56 нових випадків зараження коронавірусом за добу.

Попередній матеріал
Новий спалах захворювання на COVID-19 в Києві – терміновий брифінг Кличка
Наступний матеріал
Місць для немовлят у київському готелі "Венеція" достатньо – Денісова
Loading...