Флюорографія
Флюорографія Фото із відкритих джерел

У Києві затримали іноземця, який маючи підозру на туберкульоз, торгував шаурмою

  Читайте по-русски
  Чоловік щоденно контактував із сотнями людей і з продуктами харчування

  У п'ятницю, 10 травня, в межах операції "Мігрант" працівники Центрального міжрегіонального управління ДМС у м. Києві та Київській області спільно зі співробітниками Національної поліції провели рейд на двох ринках у Деснянському районі столиці. Про таке інформує прес-служба ДМС.

  В результаті операції вдалося виявити 25 іноземців-порушників міграційного законодавства. Деякі з них узагалі не мали жодних документів.

  У ДМС повідомили, що відносно 8 осіб прийнято рішення про примусове повернення у країну походження, відносно 5 осіб – про скорочення терміну тимчасового перебування в Україні.

  Чотирьох людей помістили до пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства.

  "Під час флюорографічного обстеження в одного із затриманих виявили симптоми, які можуть бути ознаками туберкульозу легень. 44-річний чоловік на ринку займався приготуванням і продажем шаурми, тобто щоденно контактував із сотнями людей і з продуктами харчування", – йдеться у повідомленні.

  Начальник управління міграційного контролю, протидії нелегальній міграції та реадмісії ЦМУ ДМС у м. Києві та Київській області Ігор Семиног зазначає: "Наразі в Україні перебуває велика кількість неврегульованих мігрантів, що створює певне соціальне напруження, а їхня діяльність щорічно завдає шкоди бюджету країни. Крім того, використання незаконної праці має інші негативні наслідки – як ось цей випадок, коли людина працювала у сфері харчування, маючи серйозні проблеми зі здоров’ям. Наші подальші дії будуть направлені на притягнення до відповідальності роботодавця, який порушив порядок працевлаштування іноземця".

  Нагадаємо, раніше на Одещині виявили лікаря з відкритою формою туберкульозу, яка обслуговувала дітей.

  Попередній матеріал
  На Сардинії відкрили почесне консульство України
  Наступний матеріал
  "Укртранснафта" відновила транзит нафти до Європи
  Loading...

  Пересувний флюорограф: у квітні кияни зможуть пройти безкоштовне обстеження – графік

  Під Радою пацієнти й урядовці вимагали ухвалити держпрограму протидії туберкульозу

  В Україні вперше зареєстрували новітні ліки проти туберкульозу