5 канал

У Києві відбувся 15-й "Котоярмарок"

Стати господарем здорового та вакцинованого кота, не витративши при цьому грошей ще й врятувати тварину можуть усі охочі. "Котоярмарок" вп'ятнадцяте відбувся  у столиці. Небайдужі люди змогли стати господарями котиків на будь-який смак - роздавали тварин у одній із столичних ветлікарень

Тримісячні кошенята - грайливі, але бездомні - привертають увагу поціновувачів пухнастиків. Один із них, поки що безіменний, уже має господаря.

"Колір, стать не мали значення, просто сподобався. Такі кошенята нічим не гірші тих, які куплені за гроші. А може й кращі, будуть вірні", - говорить Катерина Бова.

Катерина прийшла саме за кошенятком і хотіла не лише стати господаркою тварини, а й зробити добру справу.

До нової оселі з ветлікарні поїде і 4-річний кіт Кузя. Він один із найстарших та найбільших вусанів.

Історії у котів не прості, деяких забирають з притулків для тварин, інших знаходять на вулиці, є й такі, від кого відмовляються попередні господарі. Один із таких дворічний Ральф. Він уже знайшов сім'ю.

Усі - здорові, вакциновані та стерилізовані. Тварин одразу чіпують, вносять інформацію про господарів. Тому якщо кіт загубиться, можна його повернути додому.

"Вже пройшли часи, коли треба було купляти котів навіщо купляти, якщо можна вийти просто на вулицю, побачити дуже багато безпритульних тварин і насправді рятувати не складно", - говорить організатор "Котоярмарку" Марія Нечепа.

За два роки існування проекту "Котоярмарок" волонтери прилаштували з півтисячі тварин. Відшукати свого вусаня охочі можуть і через групу у Фейсбуці.

Ксенія Дворнікова, Влад Каретник, "5 канал".

Попередній матеріал
На Рівненщині люди самотужки взялися за ремонт дороги
Наступний матеріал
Пошесть короїдів: жук шаленими темпами знищує українські ліси

Прокуратура розслідує знищення "Ікон Револіції" – відкрито кримінальне провадження

Знищення "Ікон Революції": Мінкультури шукатиме варіанти відновлення графіті

У Києві стерли графіті часів Майдану: включення з місця події

У Києві знищили "Ікони Революції Гідності"

Кличко чекає від ВР закон про паркування, що зменшить затори в Києві

Члени спільноти Pitbull Kiev шукали водіїв на підпитку