5 канал

У Києві медики і пацієнти вирішили підтримати Супрун, адже хвилюються за життя тяжкохворих – відео

Активісти вважають, що її усунення з посади – це наступ на медреформу

"Підтримую Супрун!" Під таким гаслом пацієнти й лікарі вимагали не лише поновити Уляну Супрун на посаді, а й офіційно призначити її міністром охорони здоров'я. Про таке повідомляє "5 канал".

Переконують: прийдуть підтримати Уляну Супрун і до зали суду 15 лютого. Саме на цю дату запланований розгляд позову народного депутата Ігора Мосійчука.

Активісти вважають, що її усунення з посади – це наступ на медреформу та спроба применшити здобутки команди Уляни Супрун за останні роки. Пацієнти зазначають, що завдяки змінам у системі медицини вони мають можливість отримувати дорогі медикаменти за рахунок держави. Однак через рішення суду це може стати неможливим.

Дмитро Шерембей, голова БО "100% життя", заявив: "Корумпована система, яка живилася системою охорони здоров’я, втрачає зараз на рік від 40 до 60 млрд того доходу, який вона мала із системи охорони здоров’я. Всі ці годівниці закриті – і вони, звісно ж, витрачають гроші, щоб ці годівниці повернути. Чому зараз? 2019 рік є рубіконом реформи охорони здоров’я, в якому з’явиться повний тотальний електронний документообіг, де нічого не можна буде приховати, – ні персоналу, ні медикаментів, ні грошей. І цього бояться найбільше".

 

Як повідомляв раніше 5.UA, Окружний адміністративний суд м. Києва частково задовольнив заяву народного депутата Ігора Мосійчука та заборонив лікарці Уляні Супрун вчиняти будь-які дії, спрямовані на реалізацію повноважень міністра охорони здоров'я.

Зазначається, що Супрун заборонили виконувати обов'язки лише тимчасово. Причина – наявність у неї американського громадянства. Нардеп тричі звертався до суду з заявою про забезпечення позову. З них двічі – 14 січня і 18 січня – йому в цьому було відмовлено.

Дивіться також фотогалерею за темою:

Пам'ятник жертвам популізму: під ВР прихильники медреформи провели моторошний флешмоб – фото

/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Препаратів на понад ₴35 мільйонів: на Полтавщині СБУ вилучила найбільшу партію метадону в історії України
Наступний матеріал
У Полтаві на 83-річного чоловіка впала крижана брила – потерпілий помер у лікарні
Loading...

Майже 25 млн українців уклали декларації з лікарями – Супрун

Лікар сам вирішує, чи йти до пацієнта додому – пояснення від Супрун

Медична реформа в дії: ТОП-3 зміни, які вже відчули на собі українці

Труднощі медреформи: Черкаси у складній ситуації через дефіцит педіатрів

Температуру, нижчу за 38,5°, збивати не можна – Супрун

Чорновіл про подвійне громадянство чиновників: Той самий суд ухвалив діаметрально протилежні рішення щодо Супрун і Насірова