Лікар
Лікар Depositphotos

Лікар сам вирішує, чи йти до пацієнта додому – пояснення від Супрун

Рішення лікар ухвалює після розмови з пацієнтом

Рішення про відвідання хворого вдома ухвалює сімейний лікар, і це є його сферою відповідальності. Про таке повідомила в.о.міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун, передає "Укрінформ".

"Лікарі – це професіонали, які ходили до медуніверситету, закінчували інтернатуру і мають великий досвід у лікуванні своїх пацієнтів. Це є їхнє рішення, як лікаря, чи піти до пацієнта, чи ні. Вони є фахівцями у своїй практиці і розуміють, коли це робити", – зазначила чільниця МОЗ.

Вона також додала, що чітко прописані випадки, в яких "швидка допомога" може відмовитися приїхати на виклик: "Це дуже чітко виписано. Щодо сімейних лікарів – це для них є розмова з пацієнтом".

Читайте також: Супрун назвала 10 безоплатних послуг сімейного лікаря

Водночас, в.о. міністра наголошує: лікар при вирішенні питання, чи відвідувати пацієнта вдома, має керуватися не лише рівнем температури тіла хворого.

"Слід враховувати спроможність самого пацієнта прийти до свого лікаря. Це також є причиною, щоб лікар виїхав до свого пацієнта, чи є якісь складнощі. Це є відповідальність самого лікаря, щоб зробити це рішення разом з пацієнтом", – повідомила Супрун.

Дивіться також фотогалерею: 

Пам'ятник жертвам популізму: під ВР прихильники медреформи провели моторошний флешмоб – фото

/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Люди, рятуючись, вистрибували з вікон: ісламісти атакували готель у столиці Кенії
Наступний матеріал
Від початку року в Україні на кір захворіли понад 5 тисяч осіб, є загиблі – МОЗ
Loading...