Кір, лікарня
Кір, лікарня 5 канал

350 тисяч українців уже обрали собі сімейного лікаря – МОЗ

Найбільш активні пацієнти – в Києві та в Донецькій області

Два тижні триває вже підписання українцями угод із лікарям. Натепер уклали договори вже 350 тисяч громадян. Про це повідомила виконувач обов'язків міністра охорони здоров'я Уляна Супрун. 

За її словами, найбільш активні – в Києві та в Донецькій області. Утім, Супрун зазначила: українці необмежені в часі на вибір собі лікаря, тож поспішати особливого сенсу немає – хіба що найкращих лікарів уже розберуть.

"Спокійно обирайте своїх лікарів. Кампанія не завершується, немає якоїсь дати, до якої треба вибрати свого лікаря. Постійно народжуватимуться діти, постійно ми будемо переїжджати в інші міста. Лікарі будуть мінятися і ми постійно будемо мати декларації, які ми будемо підписувати зі своїми лікарями", – каже в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун.

Нагадаємо, від початку квітня стартувала програма МОЗ "Лікар для кожної сім'ї". За нею кожен громадянин має оформити декларацію з лікарем – обрати собі сімейного фахівця, педіатра або терапевта, який обслуговуватиме і, відповідно, саме цьому лікарю держава переказуватиме гроші.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Пам'ятник жертвам популізму: під ВР прихильники медреформи провели моторошний флешмоб – фото

/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Поки пам'ятаємо – він живий": у Миколаєві відкрили меморіальну дошку загиблому в АТО
Наступний матеріал
Чому справу голови Держаудитслужби Гаврилової "перекинули" в інший суд – включення
Loading...