Лідія Гаврилова, суд

Чому справу голови Держаудитслужби Гаврилової "перекинули" в інший суд – включення

Подільський райсуд Києва просить змінити підсудність справи про незаконне збагачення голови Держаудитслужби Лідії Гаврилової

Сьогодні, 13 квітня, там мали провести підготовче засідання у справі. Однак служителі Феміди надіслали клопотання до Апеляційного суду столиці, і він має визначити, який суд надалі розглядатиме справу Гаврилової. Про таке повідомляє кореспондент "5 каналу" з місця подій.

Як обґрунтували таке клопотання судді, позов мають розглядати за місцем вчинення злочину або за місцем проживання фігурантів справи. Заслухавши це, суддя Павло Отвіновський вийшов до нарадчої кімнати та згодом постановив:

"Направити обвинувальний акт відносно Гаврилової Лідії Володимирівни по обвинуваченню у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.3 ст. 268-2 та 366-1 КК України до Апеляційного суду міста Києва для визначення підсудності іншому суду. Ухвала оскарженню не підлягає".

З рішенням суду і сторона захисту, і обвинувачення згодні. Детальніше дивіться у відео: 

Довідка: 23 січня 2018 року голові Держаудиту повідомили про підозру в незаконному збагаченні на 10 млн грн. Відповідну інфографіку підготувало й оприлюднило НАБУ.

Попередній матеріал
350 тисяч українців уже обрали собі сімейного лікаря – МОЗ
Наступний матеріал
Про "жінок війни": у Дніпрі "Повернись живим" презентував кліп на пісню "Колискова"