люди в масках
люди в масках Shutterstock

Столичні перевізники проситимуть КМДА зупинити роботу транспорту: Кличко не виключає суворіших обмежень

  Читайте по-русски
  Перевізники зауважують, що працювати в умовах карантинних обмежень збитково

  Зупинити роботу маршруток проситимуть в Київської міської адміністрації столичні перевізники. Про це повідомила агенція "Інтерфакс-Україна" з посиланням на голову Асоціації перевізників Ігоря Мойсеєнка.

  За його словами, працювати в умовах карантинних обмежень збитково. Крім цього, пасажири не розуміють, що повна посадка заборонена, і часто намагаються прорватися до салону. Через це водіїв, які не мають на них впливу, масово штрафують. Виникає багато конфліктів. Нині пасажири розбили вікна у двох автобусах.

  Також голова Асоціації перевізників повідомив, що вже 27 березня вартість проїзду подорожчає з 8 до 10 гривень. Це стосується 30-40% столичних маршруток. Але й це не врятує від кризи.

  На ситуацію із громадським транспортом відреагував і міський голова столиці Віталій Кличко. Він зауважив, якщо громадський транспорт у Києві курсуватиме переповненим, то карантинні обмеження у столиці будуть суворішими. Кличко не виключає й зупинку транспорту в разі недотримання обмежень.

  "Давайте більш свідомо ставитися до реалій, в яких ми живемо вже більше року, розуміти всі ризики власної легковажності. Інакше якщо ситуація не покращиться, міська влада та уряд прийматимуть рішення про зупинку громадського транспорту в столиці, тоді буде більш жорсткий локдаун", – сказав Кличко під час онлайн-брифінгу. 

  Пасажири ж скаржаться – водії й справді беруть більше людей, ніж по пів салону. Пояснюють – не можуть вигнати з транспортного засобу. У КМДА ж кажуть, що послаблювати це обмеження не планують.

  "Ніхто точно не дозволятиме везти більше ніж 50%, тому що це є одне з елементів безпеки здоровя громадян у цьому разі. Я не бачу поки що ніякої проблеми із завантаженням. Я розумію, що важко, є проблема на сьогодні у перевезенні пасажирів. З іншого боку, у нас є угоди з приватними перевізниками, і був проведений конкурс, вони повигравали і там все на сьогодні прописано", – зазначив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

  Нагадаємо, 19 березня Міністерство охорони здоров'я оновило рейтинг адаптивних зон карантину в Україні. Відповідно до нового списку, Київ перейшов до "червоної" епідеміологічної зони.

  Попередній матеріал
  "Червона" зона карантину і масковий режим на вулиці – що думають українці про рішення влади та що кажуть експерти
  Наступний матеріал
  Понад 50 пацієнтів потребують інтенсивної терапії, а ліжок у реанімації 12 – медик про ситуацію в Харкові
  Loading...

  Київ опинився в "помаранчевій" зоні – що заборонять у столиці

  Послаблення карантину в Києві – під питанням: Кличко просить дозволити запустити транспорт, попри заборону МОЗ

  Коли громадський транспорт у Києві почне працювати у звичайному режимі – Кличко розповів