Допит "ексберкутівця"
Допит "ексберкутівця" 5 канал

"Стояли в резерві": в суді допитали "ексберкутівця" у справі розстрілів на Майдані – відео

Читайте по-русски
Загалом у справі розстрілів на Майдані допитали вже близько 10 осіб

Допит свідків сторони захисту у справі розстрілів активістів Революції Гідності продовжили у Святошинському райсуді столиці. Про таке повідомляє "5 канал".

Цього разу свідок – черговий "ексберкутівець" та колега обвинувачених. Він свідчив про події 18-го та 19-го лютого 2014-го. І це пропри те, що кримінальне провадження щодо п'яти ексберкутівців стосуються саме подій 20-го лютого 2014-го року. Очевидець сторони захисту під час допиту заявив, що не бачив, як правоохоронці застосовують фізичну силу та спецзасоби проти майданівців.

Водночас повідомив, що сам був поранений під час активних дій.

Свідок Андрій Шарлай сказав: "Із Янішевським були разом в АТО, перебували, з Тамтурою і Зінченко були разом у школі підготовки працівників міліції. Я був задіяний 18-го і 19-го до ранку. Стояли там теж у резерві, ми стояли і військові були".

Своєю чергою прокурор Яніс Сімонов сказав: "Ми нових даних не отримали, тому що ми раніше допитували вже командирів цієї оперативної роти, і сьогодні лише дана особа підтвердила той факт, що працівники міліції діяли за наказами. Зазначаючи також, що безпосередньо працівники міліції мали можливість тиснути на майданівців".

Нагадаємо, загалом у справі розстрілів на Майдані допитали вже близько 10 осіб. Усі допитані – колишні "беркутівці". Нині в адвокатів лишається більше місяця, щоби представити Феміді решту свідків. А їх ще понад три десятка осіб. Наступне засідання у справі призначили на 8 жовтня.

Попередній матеріал
Активісти протестують проти обміну в РФ підозрюваних у теракті біля Палацу спорту в Харкові – подробиці
Наступний матеріал
Аварія літака Ан-12 біля Львова: пасажирів задавило вантажем, що був на борту – перші подробиці з місця події
Loading...