24tv.ua

Порошенко прокоментував захоплення вертолітного майданчика в Києві

Захоплення вертолітного майданчика в Києві на Парковій Порошенко назвав прикладом стукання у відкриті двері

Вертолітний майданчик, розташований на Парковій дорозі поблизу Верховної Ради в Києві, перебуває у власності держави. Про це Президент України Петро Порошенко сказав журналістам після зустрічі з президентом Республіки Мальта Марі-Луїз Колейро Прекою, яка перебуватиме в Україні з державним візитом на запрошення глави Української держави.

"Інколи прикладом стукання у відкриті двері є неприйнятне захоплення вертолітного майданчика з вимогою повернути його у державну власність тоді, коли він рішенням прокуратури є в державній власної тільки на законних підставах і чекає рішення суду", – сказав Порошенко.

Президент також наголосив, що загалом із розумінням та повагою ставиться до різноманітних акцій, але надзвичайно важливо, щоб вони проходили мирним шляхом і не було жертв.

Як повідомляв 5.UA, вчора ввечері, 16 жовтня 2017 року, націоналісти з "Національного корпусу", ВО "Свобода" та "Правого сектору" заявили, що взяли під свій контроль "вертолітний майданчик Януковича". Вони вимагають повернути споруду у державну власність, провести відкритий конкурс щодо її цільового призначення, провести незалежну та відкриту оцінку всього комплексу, включаючи вартість землі та інше, запровадити дієвий механізм, за яким "вкрадені кошти, вкладені в будівлю, почнуть приносити користь громаді".

Разом з тим прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган сьогодні, 17 жовтня 2017 року, повідомила, що вертолітний майданчик перебуває в управлінні державного підприємства "Фінансування інфраструктурних проектів".

ФОТО: Під Верховною Радою сталися сутички мітингувальників і правоохоронців

/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Вперше з візитом: як пройшли перемовини Президентів Мальти та України в Києві
Наступний матеріал
Мітингарі у центрі Києва здебільшого розійшлися з Площі Конституції
Loading...

Вперше з візитом: як пройшли перемовини Президентів Мальти та України в Києві

На Мальті буде створено сервісний центр для обслуговування літаків "Антонов" – Порошенко

Зустріч Порошенка та пані Марі-Луїз Колейро Преки з представниками ЗМІ – трансляція завершена

Президент анонсував передачу ЗСУ озброєння та техніки

Порошенко: Подвиги героїв УПА надихають нинішніх захисників України

Порошенко затвердив склад Національної інвестиційної ради