Лариса Сарган / Facebook

Сарган – націоналістам: Вертолітним майданчиком і так керує держава

Речниця генпрокурора наголосила, що відомство довго боролося у судах за цей об'єкт

Вертолітний майданчик на столичній Парковій дорозі знаходиться в управлінні державним підприємством. Про це написала на сторінці у Facebook речниця генпрокурора Лариса Сарган, коментуючи ситуацію із захопленням об'єкта націоналістами.

За її словами, Генпрокуратура виграла позови до суду, і зокрема 3 серпня Апеляційний суд Києва ухвалив рішення щодо відчуження двох гектарів земельної ділянки на Парковій дорозі та розташованих на ній п'яти об'єктів, які належали ТОВ "Амадеус Ко".

"Відповідно до ст. 100 КПК України, судом визначено порядок зберігання вказаного майна шляхом передачі його для організації охорони, відповідального зберігання, проведення поточних ремонтів, обслуговування, підтримання вказаного майна у належному стані та оперативного управління – Державному підприємству "Фінансування інфраструктурних проектів".

Крім цього Сарган написала, що ГПУ проводить досудове розслідування за фактом незаконного будівництва та транспортної інфраструктури вертолітного майданчика. Також накладений арешт на тамтешні нежитлові приміщення та майно. А колишньому міському голові Києва Леоніду Черновецькому повідомили про підозру в незаконних оборудках, пов'язаних із цією земельною ділянкою.

Нагадаємо, напередодні на території вертолітного майданчика представники націоналістичних організацій розпочали безстрокову акцію. Вдень кількасот людей увійшли на територію комплексу, де вивісили стяги з символікою своїх рухів. Спочатку повідомили, що будуть блокувати будівлю. Адже вимагають її негайної націоналізації. Втім, пізніше активісти зауважили, що акція мирна, а перешкоджати проведенню заходів на території комплексу не планують.

Дивіться також фотогалерею:

Під будівлею Верховної Ради зібралося кілька тисяч мітингарів – фото

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
На фестивалі в Берліні показали інтерактивну доріжку, що перетворює кроки на світло
Наступний матеріал
Може статися, що підвищення залізничних тарифів створить ще більшу основу для корупції на УЗ – президент УАК
Loading...