Офіційний сайт Президента України

Вперше з візитом: як пройшли перемовини Президентів Мальти та України в Києві

Президенти провели переговори та домовилися про співпрацю між країнами

Президент Республіки Мальта Марі-Луїз Колейро Прека вперше з офіційним візитом в Україні. Зранку глава української держави Петро Порошенко зустрів свою колегу на ґанку біля Адміністрації Президента, передає "5 канал".

На заході була присутня почесна варта, і за протоколом, – дали салют із гармат. Потому Президенти провели переговори та домовилися про співпрацю між країнами. Зокрема, анонсували відкриття прямого авіасполучення між Ла Валеттою та Києвом улітку 2018 року. Переговори вже провели, тож авіакомпанія Air Malta почне здійснювати прямі рейси до української столиці.

Також говорили і про створення на Мальті логістичного центру "Антонова", де могли б обслуговуватися українські літаки. Крім того, Порошенко подякував за підтримку територіальної цілісності України. Президенти домовилися про двостороннє співробітництво в галузях освіти та спорту.

"Ми говорили про розвиток інжинірингових послуг, будівництво інфраструктури, співпрацю в галузі охорони здоров'я, співпрацю в галузі фармакології. Були проведені переговори щодо логістичних послуг для експортерів української аграрної продукції, української машинобудівної продукції і ми домовилися мати величезний прогрес в цій надзвичайно важливій сфері з використання Мальти як де-факто логістичного та дистрибуційного хабу", – зазначив глава України.

У свою чергу Марі-Луїз Колейро Прека заявила: "Підписання меморандуму – це чудове підтвердження зближення інтересів наших країн. Окрім того, підписання програми про співробітництво в молодіжній політиці та спорті, а також підписання документа про співпрацю між нашими торговельними палатами забезпечить просування наших економічних та фінансових інтересів між владою та бізнесом".

Попередній матеріал
Ловись, рибко: Як на Черкащині браконьєрів "вудили" – відео
Наступний матеріал
Порошенко прокоментував захоплення вертолітного майданчика в Києві
Loading...

Порошенко відреагував на акцію протесту під ВР

Виступ Президента на сесії ПАРЄ – відео

Участь Президента у відкритті Театру на Подолі - відео

"Справедливість встановлено": Президент підписав пенсійну реформу

Рада закрилася, а Президент приїхав: Порошенко провів у ВР засідання БПП

Засідання комітету ВР з питань нацбезпеки, де розглядають два законопроекти, подані Президентом