Українці прийшли до В'ятровича подякувати за роботу
Українці прийшли до В'ятровича подякувати за роботу 5 канал

"Not today, переможемо": українці прийшли до В'ятровича подякувати за роботу – відео

Читайте по-русски
Близько сотні людей зібралися під інститутом та скандували: "Дякуємо!"

Подякувати за роботу вже колишньому главі Інституту національної пам'яті Володимиру В'ятрович прийшли небайдужі громадяни під стіни установи. Про таке повідомляє журналіст "5 каналу" Ірина Сисак.

Близько сотні людей зібралися під інститутом та скандували: "Дякуємо!". В першу чергу казали спасибі за декомунізацію, яка позбавила Україну радянського минулого; за відкриті таємні документи радянських спецслужб, відновлення справедливості щодо учасників визвольного руху.

Люди називають його реформатором, який повернув українцям національну пам'ять.

"Він зробив дуже таку колосальну роботу, його оцінить однозначно історія, ввійшов в історію України однозначно як реформатор", – каже учасник акції Ігор Спірідонов.

А Петро Гончар сказав: "Прийшов подякувати пану Володимиру за його віддану працю на славу України, організації суспільства на тих цінностях, яким воно має бути".

Володимир В'ятрович висловив вдячність своїм співробітникам та людям, які підтримували його впродовж 5-ти з половиною років на посаді. Каже, більшість своїх планів все ж устиг реалізувати. Нині сподівається, його наступник продовжить ті проєкти, які розпочала його команда.

Сам же пообіцяв продовжити популяризувати історію України. А щодо планів, каже, займеться творчістю, зокрема писатиме історичні книги.

"Я втішений, що моя служба нарешті закінчилася, бо служба почалася ще з Майдану, з кінця 2014, і майже 6 років. Було важко, було складно, але мені здається, що ті цілі я виконав. Я нікуди не зникаю, і всім тим, хто святкує сьогодні кінець УІНП, я відповім словами Ар'ї Старк: "Not today! Переможемо", – підсумував він.

Як повідомляв 5.UA, рішення звільнити з посади Володимира В'ятровича сьогодні ухвалив Кабінет Міністрів.

Попередній матеріал
Підшлункову "з'їв" рак: дружина ексвійськовополоненого Лілія Ляшевська терміново потребує допомоги
Наступний матеріал
Стало відомо, ким є чоловік, який погрожував підірвати міст у Києві
Loading...