Володимир В'ятрович
Володимир В'ятрович фото Укрінформ

Кабмін звільнив В'ятровича з посади голови Українського інституту національної пам'яті

Читайте по-русски
В'ятрович наголосив, що більшості амбітних цілей, які ставив перед собою, – він досягнув

Кабінет Міністрів звільнив очільника Українського інституту національної пам'яті Володимира В'ятровича. Відеозвернення щодо завершення своєї каденції на посаді голови УІНП В'ятрович опублікував на своїй сторінці у Facebook.

"Я завершив каденцію на посаді голови Українського інституту національної пам'яті. Це були наповнені п'ять з половиною років. "Якщо ущерть наповниш біг хвилини снагою дум, енергією дій", – давав мені приклад Сверстюк. Робота стала щоденним продовженням Майдану задля втілення його цінностей. Можу сказати, що більшість амбітних цілей, які ставив перед собою, досягнув", – написав він у супроводі.

Фахівець також висловив сподівання, що робота над популяризацією української історії – триватиме і надалі.

На посаді голови УІНП В'ятрович перебував від 2014 року. Раніше він 2 роки очолював Архів СБУ та розсекречував колишні архіви КДБ, також працював в Українському науковому інституті Гарвардського університету. 2015-го року Український інститут національної пам'яті спільно з партнерами розробив чотири законопроекти. Вони увійшли в історію як Декомунізаційне законодавство.

Дивіться також: В'ятрович підсумував 5 років роботи Українського інституту національної пам'яті та озвучив можливість відставки

Попередній матеріал
Брифінг за підсумками засідання Кабінету Міністрів – відео
Наступний матеріал
Завербований ФСБ РФ українець розповів, як став шпигуном і які завдання виконував
Loading...