Акція протесту
Акція протесту 5 канал

"Ні миру ціною капітуляції": у центрі Києва пояснювали своє розуміння "формули Штайнмаєра"

Читайте по-русски
Учасники акції переконують, до жодної з політичних сил не належать

На Майдані Незалежності встановили інформаційний намет де перехожим роздавали газети. Друком пояснювали своє розуміння "формули Штайнмаєра" та її загрози.

Учасники акції переконують, до жодної з політичних сил не належать. Тисячі подібних газет розіслали по регіонах.

"Чому вирішили саме намет, чому стали такі активні. Це, звісно, пов'язано з формулою Штайнмаєра. Ми зіткнулися з тим, що люди, які є ідейно нашими - не підтримують капітуляцію, за соборну Україну - вони не орієнтуються у ситуації, вони не знають, що це таке", - прокоментувала Катерина Чепура, співорганізаторка акції.

"Якби Зеленський справді вважав це перемогою, що це позитивний момент, то нам би повідомили одразу після підписання у Мінську. Що ось ми підписали, ми досягли. А ми дізналися про це з російських ЗМІ. І тільки під вечір на брифінгу він зізнався. І документи через день після росіян були оприлюднені", - зазначив Михайло Свистович, співорганізатор акції.

Нагадаємо, "формулу Штайнмаєра" підписали переговірники у Мінську 1 жовтня. Документ передбачає проведення виборів на території ОРДЛО за українським законодавством і в подальшому закріплення особливого статусу в Конституції. Однак, лише після того, як ОБСЄ підтвердить демократичність волевиявлення.

Як раніше пояснювали в Офісі президента - підписання формули відкриває шлях до зустрічі у "нормандському форматі" і виконання мінських угод. В опозиції переконані: документ захищає інтереси Росії.

Водночас президент Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр, коментуючи свої рекомендації, заявив, що вони мають на меті спростити процес виконання Мінських угод і "розбити" великі кроки на кілька малих.

Попередній матеріал
Прийшли просити допомогу в людей: селяни прихистили чотирьох пташат лебедів, аби врятувати від голоду
Наступний матеріал
Сезон щеплень: що кажуть лікарі про вакцини від грипу
Loading...

Марчук звернувся до Штайнмайєра, нагадавши історію виборів у Західній Німеччині

Які держоргани пришвидшують капітуляцію – "СтопРеванш"

Ексрадник Пентагону вважає "формулу Штайнмаєра" пасткою для України

Проводити вибори в ОРДЛО зараз небезпечно для України – німецький аналітик

"Формула Штайнмаєра", розмова з Трампом та антураж із бургерів: основні заяви з рекордно довгого прес-марафону Зеленського – включення

Президент допускає гуманітарні компроміси для деокупації Донбасу