Мирослав Гай на акції "Терпіти більше не можна!" на Майдані
Мирослав Гай на акції "Терпіти більше не можна!" на Майдані 5 канал

Мирослав Гай з акції на Майдані: "Люди налаштовані виходити проти російського реваншу, боротьба триває"

Читайте по-русски
На Майдані серед мітингувальників є й такі, які готові на безстрокову акцію, і навіть до нового Майдану, зазначив ветеран АТО

В ефірі "5 каналу" в програмі "Інформаційний вечір" заступник голови ради резервістів Мирослав Гай розповів, чи багато людей нині на акції на Майдані "Терпіти більше не можна!" та як довго люди збираються протестувати.

"Людей багато, хоч, я так розумію, що це сьогодні стихійна акція. Хоча люди поприходили дехто з плакатиками. Вже були якісь бійки, якісь провокації, тобто там політичні гасла намагалися говорити, але в принципі, я бачу досить багато патріотичних відомих мені людей, які просто хочуть висловити свій протест проти тих неправомірних, несправедливих дій, які відбуваються в Україні. Це рішення суддів, це те, що в нас відбувається російський реванш, фактично проросійським агентам дають можливість балотуватися в головний законодавчий орган країни, до Верховної Ради, де вони мають бути представниками народу. Так от ми проти цього російського реваншу", – наголошує Мирослав Гай.

Він також розповів, що на Майдані є як представники різних політичних партій – "Свободи", "Голосу", "Правого сектора", "ЄС", – так і просто небайдужі громадяни.

"Тут є дуже різні люди, поза партіями і якимись політичними рухами, але всіх їх обєднує одна річ – вони за Україну", – сказав Гай.

І додав: "Щодо Шарія, Портнова, Клюєва – ми вважаємо, що ці люди мають бути щонайменше заарештовані, але їх точно не має бути у Верховній Раді… Ми знаємо, що Клюєв і Шарій останні 5 років не жили в Україні, що це нахабний обман і ці люди просто рвуться до влади для того, щоб впроваджувати російський інтерес і провадити проросійську політику. Ми проти цього і готові на будь-які акції протесту, аби не допустити російського реваншу. Люди тут різні і більшість з них готові навіть на радикальні дії – і на безстрокову акцію, і йти до адміністрації президента, і до будь-якої акції непокори, і навіть до Майдану. Я не кажу, що це сьогодні буде, але тут гарно видно настрої людей. Тобто люди налаштовані виходити проти російського реваншу і відстоювати українську політику. Боротьба триває".

Як повідомляв 5.UA, в Києві люди зібралися на акцію проти проросійського реваншу "Терпіти більше не можна!".

Нагадаємо, сьогодні, 2 липня 2019 року, Центральна виборча комісія дозволила реєстрацію на парламентських виборах Андрію Клюєву і проросійському блогеру Анатолію Шарію.

Попередній матеріал
Негода на Чернігівщині: 350 населених пунктів знеструмлено, одна особа травмована
Наступний матеріал
З табору – до лікарні: на Миколаївщині сталося масове отруєння дітей – репортаж
Loading...